Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

sobota, 8. sierpień 2020, 22:45

Dragon Challenge

Dzienniki Rodwena

1."Mercury Lotions"
Zadanie to wymaga 5 tysięcy rtęci. Udajemy się do instancji Ul Zygredow i na liście lokacji klikamy „Wypełnij rtęcią” - zostaniesz zaatakowany przez wzmocnioną Harcyde, która ma 7k HP. Walka przebiega tak jak z normalną harcydą , ciosy 30-40, leczy się dwa razy po 60% hp.

2."Try the Cheese"
Mieszamy w Elcka kostka 50 sztuk Woreczek z karmą i 50 sztuk Kawałek sera następnie jemy to co nam wyszło :D

3.Need dragons ?
Udajemy się do Smoka naszej rasy, wcześniej przybierając postać Kościanego Smoka. Efekt mozna uzyskać np poprzez zebranie kolekcji smocze rarytasy Pazur kościanego smoka Po dialogu atakują nas dwa smoki,biały i czarny. Walka wyglada identycznie co w przypadku "Gwiezdnych Strażników" . Ważne aby zabić oba smoki praktycznie równocześnie.

4. "Empty Hands"
Chodzi o misję Podziemnych Rycerzy - Wytwory krwawych potoków zlecaną przez Rycerz Kabur / Rycerz Berc W celu wykonania zadania należy być w skórzanej zbroi (6 elementów), bez pasów,broni,łuku oraz nakładek.

5. “Work Hard, Play Harder”
Udajesz się do Starożytnej Świątyni, oddajesz sfere i od razu zjadaszŻołnierska racja

Zadania wymagające wkładu finansowego

1."Great Gamble"
I Otwórz 10 Dziesięciokrotna drogocenna skrzynia

II Zdobądź gwarantowana nagrode za 50 gier podczas wydarzenia "Magia Zwierciadeł"

III Wrzuć drobne do Studni szczęścia / Paszczy fortuny podczas wydarzenia "Blask szczęścia" 50 razy.

2.“Who Wants an Autograph?”
Użyj Kostny rylec lub Rylec 25 razy

3."Full House"
Wymień 5 razy zestaw kart w starej bibliotece w twierdzy więziennej (Karty z zestawu noworocznego nie sąbrane pod uwagę).

4.“Thanks, I don't want any”
Podczas wydarzenia "Blask szczęścia" wrzuć do Studni szczęścia / Paszczy fortuny śmieci z plecaka 150 razy

5. "Avoid Stumbling"
Przynieś do Woltyżerki Arniki / Pogromcy Orfina 1 Miedziana podkowa, 1 Srebrna podkowa, 1 Złota podkowa

6."Gold Mounts"
Zbierz Złotą kolekcję 5 razy (kolekcje można złożyć raz na 7 dni)

7.“Are those air balloons?”
Nadmuchaj 50 Bagienna ropucha (zalicza próbe nadmuchania)
Aby móc nadmuchać ropuchę należy wykonać misję dostępną od 8 poziomuDla Magmarów Dla Ludzi
Ropuchy można uzyskać : od innych graczy, z Bagna Bogelfa, Groty Gurralda lub u Pokera i Szulera w oberżach

8. “Solve this Immediately”
Używając Zwój zniszczenia zdobądź po jednym z kryształów dowolnego rozmiaru
- szary kryształ
- zielony kryształ
- niebieski kryształ
- fioletowy kryształ

PVP

1.“Military Medic”

Wylecz sojuszników i wygraj chaosową bitwę.

- dla graczy poziomu 10 i niżej : Ulecz 3000 punktów zdrowia
- dla graczy poziomu 11-15 : Ulecz 4000 punktów zdrowia
- dla graczy poziomu 16 i wyżej : Ulecz 5000 punktów zdrowia
Polecam użyć Chorągiew Życia oraz Zwój leczenia lub Podziemny zwój leczenia

2.“Never Stop Fighting”

Walcz na różnych polach bitew i zdobądź 100 pkt
Krystaliczne Jaskinie +5 punktów, Sale Tallara +3 punkty. ,Świątynia +2 punkty, Sklepienia Południowe: +2 punkty, Arena: +1 punkt. Wystarczy samo uczestnictwo. Za wyjście z pola bitwy,taka sama ilość puntków będzie odjęta.
Pola bitew przeszłości również się liczą.

3.“Universal Warrior”
Walcząc na polach bitew przeszłości i używając Zestaw zamienny zmień styl ekwipunku 20 razy (2 razy w tygodniu otrzymujemy wymianę za darmo (automatycznie pojawia się w plecaku na polu bitwy), można dokupić po wykonaniu misji władców losu w sklepie na miejskim jarmarku -> sklep władców losu za ofiarne monety)

4.“I’m Alright”
Będąc pod wpływem Przeklętego Eliksiru pokonaj w walkach w Salach Tallara przynajmniej jednego przeciwnika i pozostań przy życiu w 15 walkach. (można zrobić na kilku Salach Tallara)

5.“Take it Easy”
Trzeba przynieść do smoka naraz 10x Energetyczna Sfera (sfery można mrozić)

6.“Beware of Dog”
Odnieś zwyciestwo w Wielkiej Bitwie pod postacią Cerbera (najlepiej wykonywać z zadaniem “Robin Hood Reversed”.

7.“Robin Hood Reversed”
Zbierz 3 Skrzynie za chwałę i odnieś je do
Oszust Glum / Złodziej Czygryk.

Zadania związane ze zbieraniem zasobów

1. “Are You a Robot?”
Wydobywając surowce 50 razy ułóż układankę.

2.“Don’t Chew”
Podczas zbierania surowców 25 zjedz rzadki przysmak zaraz po znalezieniu (rak,żuk,jagoda)

3."Selfless Healer"
Mając na sobie efekt Drzazga korzystając z Apteczki pierwszej pomocy usuń drzazgę innym graczom 25 razy (Amulet Chciwego Spojrzenia pomaga)

4. “Grass is Always Greener”
Zbierz 50 razy surowce z wrogiego kontynentu.

- Kardolit ognisty - dla magmarow;Bursztyn - for humans
- Słodkokwiat - dla magmarow; Żar-kwiat - dla ludzi;
- Lazurowy łosoś - dla magmarow; Złotopióry łosoś - dla ludzi;

5.“Anyone Got a Fireflower?”
Zbierz Ogiennik na kontynencie wrogiej rasy
Bujmanowe przedmieście / Stanica Dybracz

Post był już redagowany 6, ostatnio przez »Altarie« (10. sierpień 2020, 17:44)

2

sobota, 8. sierpień 2020, 22:47

Zadania z wydarzeń

1.“License to Kill”
- Kościanego golema [5] podczas Kościanego postrachu
- Przywódce dzikich zorbów [6] podczas Migracji dzikich zorbow
- Herszta Kłusownikow [7] podczas Kłusownictwo jest karalne
- Przywódce stada [8] podczas Instynktu stadnego
- Samotnego Kapitana [9] podczas Samotnego Kapitana
- Władcę Minotaurów [10] podczas Zemsty Minotaurów
- Świętego skorpiona Skerusa [11] podczas Bóg z trującym żądłem

UWAGA Aktualnie zalicza tyko jednej grupie.

2. “Destroying Chaos”
Podczas wydarzenia Wtargnięcie Chaosu zabij:
- Przenikający Gung WO [7] (0 out of 1)
- Przenikający Gung HO [8] (0 out of 1)
- Gung HO nadzorca [9] (0 out of 1)
- Przenikający Gung HO-szaman [9] (0 out of 1)
- Profanator DO [10] (0 out of 1)
- Profanator HO [12] (0 out of 1)
- Przenikający Ujar MO [14] (0 out of 1)

3.“Stylish, not Fashionable!”
Załóż dowolną maskę z Karnawał Masek i zabij 500 potworów, których poziom jest niemniejszy od Twojego o wiecej niż 1 z dowolną bronią z eventu Deszcz Gwiazd

4.“70 Shades of the Rainbow”
Zanieś Duchowi Gnomów po 10 sztuk z każdego rodzaju
- czerwony
- pomarańczowy
- żółty
- zielony
- niebieski
- indygo
- fiolet
W wydarzeniu Karnawał Masek można zakupić worek z 50 kamykami

Inne

1.“Who Needs a Key?
Otwórz Mifrylowa Skrzynia bez użycia klucza u rzemieślników na Placu Ognia / Placu Światła (Po dialogu należy użyć skrzynki,wtedy odpala się układanka)
Do ułożenia jest układanka,można wspomagać się Zdjęciem Sheary

2. “Balls of Steel”
Użyj magicznej różdżki na wrogim kontynencie posiadając na sobie dwie Kule Skazańca Lokacja dla ludzi to Osada Fajtir Lokacja dla magmarów to Osada Baurwil

3.“Defying Luck
Zadaniem jest ubić 1500 mobów na efektcie Zmierzch Powodzenia Możliwy do uzyskania jest od Wielkiego Smoka lub innego gracza,efekt trwa 3 godziny.

4.“Buried with Gifts!”
Uzbieraj 50 prezentów otwierając woreczki otrzymywane od burczka za dzienne wykonywanie misji.

5.Dry Weather Only”
Otwierając skrytki zdobądź 20 sztuk Dziurawych Butów Zabójcy

6.“Maybe I’ll have better luck this way”
Przeszukaj 50 razy skrytki w lokacjach Płaskowyż Ciszy,Cmentarzysko statków,Miejsce Zagłady będąc pod wpływem efektu
Siła Tęczy lub Wściekłość Wercydy.

7. “What dead men in Faeo do”
Kup w Namiocie wymiany za 2500 znaków kupieckich Rune i użyj jej jako widmo
Lokacja dla ludzi Klanowe Groby
Lokacja dla magmarów Królewski Grobowiec

8.“Change Course!”
Wymień 100 razy zasoby z nadistot na rtęć

9.“Burn After Reading”
Przekaż mędrcowi 70 stert papierów (oddajemy pojednyńczo)

10.“Catch the Con!”

Walke wykonujemy według poradnika

11.“Why did you do that?”
Przynosimy Wielkiemu Smokowi 30 Głów Minotaura

Post był już redagowany 2, ostatnio przez »Altarie« (10. sierpień 2020, 17:42)

3

czwartek, 13. sierpień 2020, 11:39

Drodzy admini. Potrafię zrozumieć utrudnianie zadań np kiedyś trzeba było­ po prostu wyciągnąć komuś drzazgę a teraz trzeba mieć drzazgę i dopiero­ wyciągać. Tak jest z większością zadań. Nie potrafię jednak zrozumieć­ czemu utrudniacie nam ich wykonanie. Na przykład koszę już 3 dni i do tej­ pory miałem 1 drzazgę, 4 układanki i jedną jagodę. Normalnie miałbym w tym­ czasie już z 15 drzazg, układankę co 2-3 godziny a jagód co najmniej 20szt.­ Nie dość tego teraz co chwila zerwanie rośliny nie udaje się choć przy­ moich ustawieniach talentów, runkach itp, przed ewentem nieudane koszenie­ miałem może 2-3 razy na cały dzień. To samo jest z głowami minotaurów, z­ walki z nimi zawsze wypadało kilka sztuk, na otwarte 20 runek trafiało się­ 2-3 głowy a teraz wogóle nie lecą. Następna sprawa - papiery ze skrytek i­ rózgi w ciągu tygodnia mialem zawsze 2-5szt a teraz od początku ewentu 1szt?­ To samo jest z butami - na szczęście można je złowić ale bez przesady -­ pół dnia łowienia by zdobyć 20 par!!! Prosimy byście­ "poluzowali nam śrubkę" już i tak te zadania same w sobie są trudne.

4

czwartek, 13. sierpień 2020, 13:30

mi odpowiada, jak dla mnie level hard :D

5

czwartek, 13. sierpień 2020, 17:29

Mifrylowe skrzynie częsciej dropią :)

Miejsce zamieszkania: Chełm

• Wyślij wiadomość

6

piątek, 14. sierpień 2020, 14:40

i czego narzekacie?? 29 głów to tylko 850 minotaurów :thumbsup:

7

piątek, 14. sierpień 2020, 14:50

i czego narzekacie?? 29 głów to tylko 850 minotaurów
Ja biłem 5h, średnio bijąc 150 minotaurów/h i mam 10 głów, więc w moim wypadku mowa tu o 2200 minotaurach xD

8

piątek, 14. sierpień 2020, 16:03

To samo jest z butami - na szczęście można je złowić ale bez przesady -­ pół dnia łowienia by zdobyć 20 par!!!
To laczki można złowić? 8|

9

sobota, 15. sierpień 2020, 17:48

To samo jest z butami - na szczęście można je złowić ale bez przesady -­ pół dnia łowienia by zdobyć 20 par!!!
Fontanna we Flaungardzie :P

10

poniedziałek, 17. sierpień 2020, 12:09

Fontanna we Flaungardzie :P
Dzięki, zadziałało ;)

PRzy okazji spytam, amulet chciwości do zadania z zadrami, gdzie znajdę, kupię?

11

poniedziałek, 17. sierpień 2020, 12:28

@John_Wick można go robić w kotle 5/6 poziomu w cytadeli klanowej jeśli klan ma przestudiowany przepis.

12

poniedziałek, 17. sierpień 2020, 13:52

@John_Wick bardziej realnie można zrobić misje karlaka. Na stronie mentorów masz je w zakładce misje, seria IV.

13

wtorek, 25. sierpień 2020, 22:17

Przy okazji szukam grupy na wydarzenie chaosu na gungi :)

Oraz proszę magó o nie bicia jak będę zbierał rybki :D

14

środa, 26. sierpień 2020, 23:53

apeluje o zrobienie osobnych starych pol bitew dla graczy ktorzy chodza tam tylko dwa razy uzyc worka :mol:

23:33 ja »jakis gracz z COM: you play very nice :)
23:33 ja » jakis gracz z COM: for human... :(

23:33 jakis gracz z COM » ja: ı just enter for dragon challenge not for win

czemu psujecie i te insty? gosciu w walkach nawet elek nie pije i ma wszystko w dupiem nie wskrzesza sie 20 minut po padnieciu itp.. i wielu jest tkaich zarowno po magmarskiej jak i po ludzkiej stronie...
nie robie tych zadan osobiscie bo nieukrywajmy ta edycja jest kiepska... nagrody, sa niewspolmierne do trudu jaki sie wklada w robienie tych zadan...
spoko, to zabawa powie ktos... ok, baw sie, ale ja tez sie chce bawic i nie chce 2 godziny sie wkurzac, bo ktos idzie kurna sobie garderobe zmieniac na PB... na PB.. masakra... a kiedys byly bany za pasywnosc za to ze sie wierzcha nie rzucilo na arenie :)

prosze o przekazanie mojego zdania do admina, moze postraszcie jakas informacja na stronie gry czy nawet tu na forum (bo o flodzie na czacie to nawet nie smiem wspominac) tych noobkow i cwaniaczkow co ida tam sobie przebieralnie urzadzac, ze bedzie to traktowane jako pasywnosc na PB...

rozmowa wklejona pogladowo... niki usuniete, zebyscie mi posta nie wywalali..

15

czwartek, 27. sierpień 2020, 01:36

01:16 Zerwawszy roślinę, z radością stwierdziłeś, że znalazłeś krzaczek smakowitych jagód, które tak sprytnie kryją się pośród innych roślin, że dostrzeżenie ich jest praktycznie niemożliwe. Zdobyłeś: Jagoda «Smaczna» 1 szt.
01:17 Zdobyłeś: Sytość 1 szt.

Po zdobyciu jagody otworzyłem plecak i zjadłem ją - od zebrania minęło maksymalnie 5 sekund i mi nie zaliczyło do zadania smoka.
To już przesada - nie dość że na cały dzień koszenia wypada 1 jagoda (albo i nie) to jeszcze, jak wreszcie wypadnie, nie zalicza mi do zadania jej zjedzenie.
Może jest ustawione że muszę zjeść w minutę tzn nie może przeskoczyć na następną minutę w międzyczasie - ale musicie brać pod uwagę to że zbierane może kończyć się sekundę przed przeskoczeniem minuty - powinno się wydłużyć czas na zjedzenie do 2 minut by w takich wypadkach zaliczało.

16

czwartek, 27. sierpień 2020, 10:44

apeluje o zrobienie osobnych starych pol bitew dla graczy ktorzy chodza tam tylko dwa razy uzyc worka :mol:

23:33 ja »jakis gracz z COM: you play very nice :)
23:33 ja » jakis gracz z COM: for human... :(

23:33 jakis gracz z COM » ja: ı just enter for dragon challenge not for win

czemu psujecie i te insty? gosciu w walkach nawet elek nie pije i ma wszystko w dupiem nie wskrzesza sie 20 minut po padnieciu itp.. i wielu jest tkaich zarowno po magmarskiej jak i po ludzkiej stronie...
nie robie tych zadan osobiscie bo nieukrywajmy ta edycja jest kiepska... nagrody, sa niewspolmierne do trudu jaki sie wklada w robienie tych zadan...
spoko, to zabawa powie ktos... ok, baw sie, ale ja tez sie chce bawic i nie chce 2 godziny sie wkurzac, bo ktos idzie kurna sobie garderobe zmieniac na PB... na PB.. masakra... a kiedys byly bany za pasywnosc za to ze sie wierzcha nie rzucilo na arenie :)

prosze o przekazanie mojego zdania do admina, moze postraszcie jakas informacja na stronie gry czy nawet tu na forum (bo o flodzie na czacie to nawet nie smiem wspominac) tych noobkow i cwaniaczkow co ida tam sobie przebieralnie urzadzac, ze bedzie to traktowane jako pasywnosc na PB...

rozmowa wklejona pogladowo... niki usuniete, zebyscie mi posta nie wywalali..
By świRRusek jedna prosta zmiana w zadaniu zmień set i wygraj, a nie zmień i jeszcze raz zmień set. Ja tez trafiam ciagle na bale przebierańców. :cursing:

17

czwartek, 27. sierpień 2020, 13:52

Propozycja dobra, ale nie oszukujmy się że nikt tego nie zmieni :) pozostaje sie przemęczyć

18

piątek, 11. wrzesień 2020, 17:49

Pytanie, czy ten efekt cerbera musi byc z obrozy? Czy moze byc elka przemiany w cerbera? Jest takowa na serwerze?

19

piątek, 11. wrzesień 2020, 21:15

raczej z obrozy bo o takiej elce nigdy nie slyszalem

20

piątek, 18. wrzesień 2020, 11:41

Ok dzięki, następne pytanie.

Głowy minotaura lecą tylko w trakcie zabicia minotaurow do 6 szt jak event? Czy ogólnie też po tym limicie?