Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

sobota, 30. styczeń 2021, 15:00

Problemy na pradawnych przez Flash'a

Witam.
W związku z wyłączeniem flash'a od tego roku na przeglądarkach, pojawił mi się następujący problem..
Po przeniesieniu postaci na pradawne pola bitew wyskakuje kilka komunikatów na ekranie, że wtyczka flash nie jest zainstalowana przez co właściwie na ekranie widzę tylko czat i ludzi w lokacji..wtyczka nie jest już dostępna do pobrania a wszystkie inne rozszerzenia "emulujące" tę wtyczkę nie działają.
Na naszym serwerze wszystko działa jak trzeba, gdy jestem przenoszony na zagraniczny serwer np. podczas areny też jest ok. Problem pojawia się tylko na pradawnych.
Sprawdzałem już 4 różne przeglądarki i nic, grzebałem w ustawieniach itd.
Dodam, że nie mogę się logować z klienta bo założyłem postać poprzez konto google gdzie nie wiem z jakiego powodu nie da się logować..więc zostaje mi tylko przeglądarka.
Jeśli ktoś wie albo ma jakiś pomysł jak rozwiązać problem z ładowaniem elementów flash po przeniesieniu postaci na pradawne byłbym wdzięczny.
Miłego dnia! :) :thumbsup: