Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

 Listopad - napaść martwiaków  Następna

Dobra rada! Poinformujcie o tym swoich klanowiczy i znajomych, aby wszyscy zdążyli zakończyć misje do ich wyłączenia.
 

Dźwięk trupich monet (01 listopada)

Mieszkańcy Feo odkryli w różnych częściach świata rytualne monety, teraz ze strachem zastanawiają się co jest przyczyną ich pojawienia i jakie tym razem problemy spadną na ich biedne głowy.

 

Niedoceniony geniusz nekromancji (06 listopada)

Tajemniczy czarnoksiężnik, podnoszący trupy z mogił i tworzący bezlitosną armię martwiaków, publicznie zadeklarował swoje przybycie.

 

Decydująca bitwa przeciwko złu (27 listopada)

Dzięki współpracy z okultystą Koeszu, Nekromantą i Paladynem Szyko udało się odkryć podstępny plan napaści Czońskiego czarnoksiężnika na stolice kontynentów i okoliczne wioski.

 

 Tabela z datami podsumowująca wydarzenie

 Plan decydujących walk

 

 
 
Dżwięk trupich monet

 

Wielu mieszkańców Feo odkryli w różnych częściach świata rytualne monety, teraz ze strachem zastanawiają się co jest przyczyną ich pojawienia i jakie tym razem problemy spadną na ich biedne głowy.

 

 

Znalezione monety tak czy inaczej związane są ze światem martwiaków, wskazane jest odwiedzić Paladyna Szyko, rozsławionego bojownika z martwiakami.

 

Paladyn Szyko - wędrowny łowca nieumarłych, bez domu i rodziny, poświęcił całe swoje życie walce ze złem, znajdując coraz to nowe sposoby jego zniszczenia, przyciągając do siebie innych żołnierzy.

 

 

Waleczni wojownicy! Bez waszej pomocy mieszkańcy Ogrium i Chairu nie poradzą sobie z tajemniczym odkryciem i nie znajdą przyczyny pojawienia się trupich monet na ziemiach świata. Feo znów potrzebuje waszej pomocy!

 

269

 

Rytualne monety można zdobyć:

- Podczas zabijania dowolnych potworów (o ile wasz poziom nie przewyższa poziomu potwora więcej niż o 1)

- Podczas dostarczenia energetycznych kryształów w Krystalicznych jaskiniach i Starożytnej Świątyni

- Za udział w Południowych sklepieniach.

 

 

Spalając każdą 20-ą monetę za pomocą Nekrusferusa, możecie otrzymać specjalny amulet u Szyka, za pomocą którego można podwyższyć charakterystyki swojej postaci na 1 godzinę.

 

 

Ilość spalonych monet jest widoczna w charakterystyce postaci a po wzięciu błogosławieństwa jest resetowana.

 

 Jeśli wasze plecaki i kieszenie napełniły się już dźwięcznymi trupimi monetami, nagle znalezionymi w Feo, czas najwyższy wybrać się do Paladyna Szyko w  Grobowcu Monarchów lub w  Królewskim Grobowcu.

 

 

Nieustraszony bojownik z martwiakami szuka niezawodnego wojownika, któremu może powierzyć odpowiedzialne zadanie. Przynieś mu 3 trupie monety i Amulet wskrzeszenia, a otrzymasz hojne wynagrodzenie i cenne eliksiry.

 

 

Misja «Wskrzeszanie martwiaków»  jest dostępna co 8 godzin.

 

 

 Mnich Pimen z posiadlości Budrymach i  Kleryk Samuel, znajdujący się w Posiadłości Wirgold, również liczą na waszą pomoc.

 

 

 

Miłosierni zakonnicy w nagrodę za pomoc w przeprowadzeniu starożytnego rytuału, ktory wymaga 3 trupich monet, z radością oddadzą ci Mithrilowe dłonie - unikalne artefakty, które później będzie można wymieniać na przydatne i rzadkie przedmioty.

 

 

 Misja «Obrzęd pochówku» jest dostępna co 6 godzin.

 

Masz szansę wykazać się zdolnościami negocjacji, ponieważ tylko tak można uchronić chłopów przed zemstą Topielicy z  Martwego Zalewu oraz Wampira Golaca, zamieszkującego  Grotę Nietoperzy. Misja przeznaczona dla wojowników od 3  poziomu.

 

 

W nagrodę można zdobyć:

 

 

Misja  «Pokarm dla pupila Topielicy» jest dostępna co 8 godzin.
 
Misja  «W obliczu głodu» jest dostępna co 8 godzin.
Niedoceniony geniusz nekromancji

 

Tajemniczy czarnoksiężnik, podnoszący trupy z mogił i tworzący bezlitosną armię martwiaków, publicznie zadeklarował swoje przybycie. Pragnąc uznania swojej potęgi i nadzwyczajnych umiejętności nekromancji, Czoński czarnoksiężnik chce zostać władcą Feo. Dlatego zarozumiały czarnoksiężnik, wyłaniający się jakby z nicości i ukrywają przed wszystkimi swe imię i tworzy niszczycielską armię umarłych!

 Fale martwiakow atakują osady w Łakach Beztroski i   Dymiących Wzgórzach (martwiaki 3-6 poziomu), w   Królewskim Grobowcu i   Klanowych Grobach (7-10), osadach   Baurwill i   Fajtir, w  Waltrejskim Przedmieściu i  Grylwodzkiej Osadzie (11-15), na  Waltrejskiej Strażnicy i  Rumengardzkim Posterunku,  Basgórze Uzbordzie (16-19).

Zabijajcie je i zdobywajcie cenne nagrody:

 

 

 
 

 Rozpoczęcie ataków*

 

Poziom martwiakow

 

od 15:00 6 listopada do 15:00 9 listopada
00:00 zombie 7 - 10 poziomu
01:00 zombie 11 - 15 poziomu
02:00 zombie 16 - 19 poziomu
03:00 zombie 3 - 6 poziomu
04:00 zombie 7 - 10 poziomu
05:00 zombie 11 - 15 poziomu
06:00 zombie 16 - 19 poziomu
07:00 zombie 3 - 6 poziomu
08:00 zombie 7 - 10 poziomu
09:00 zombie 11 - 15 poziomu
10:00 zombie 16 - 19 poziomu
11:00 zombie 3 - 6 poziomu
12:00 zombie 7 - 10 poziomu
13:00 zombie 11 - 15 poziomu
14:00 zombie 16 - 19 poziomu
15:00 zombie 3 - 6 poziomu
16:00 zombie 7 - 10 poziomu
17:00 zombie 11 - 15 poziomu
18:00 zombie 16 - 19 poziomu
19:00 zombie 3 - 6 poziomu
20:00 zombie 7 - 10 poziomu
21:00 zombie 11 - 15 poziomu
22:00 zombie 16 - 19 poziomu
23:00 zombie 3 - 6 poziomu
 

 
 

 

* godziny rozpoczęcia ataków podane są orientacyjnie, różnica czasu może wynosić około 3-5min.

 

 

Do wydarzenia postanowili przyłączyć się Leśny Pustelnik  Lazurowej Laguny i  Jeziorny Pustelnik z  Cichej Zatoczki będzie im potrzebna pomoc wojowników od 11 poziomu.

 

 

 

nagrodę za pomoc możecie otrzymać:

 

36

 

Misja «Naruszenie prywatności» jest dostępna co 8 godzin.

 

 

Nie pozostaje obojętny i Akwariusz. Wzywa on graczy od 6 poziomu.

 

 

Za pomoc wynagrodzi nie tylko cennymi eliksirami, ale i reputacją Flaundynów.

 

1212

 

Misja «Martwi właściciele zatopionych statków» jest dostępna co 20 godzin.

 

 

Poradzić sobie z martwiakami bez pomocy  Furracji i  Salamandry nie można. Dlatego będą one wdzięczne wojownikom оd 3-gо poziomu, którzy oswobodzą je od uciążliwej i niebezpiecznej obecności nieumarłych.

 

 

 

Pomóż im a one cię hojnie wynagrodzą:

 

2
51212

 

Misja  «Oszczędzanie wody» jest dostępna co 12 godzin.
Misja  «Oczyszczający ogień» jest dostępna co 12 godzin.

 

 

Zaklinaczki duchów, Lady Minewra z  Pogranicza i Lady Kordelia z  Włości Wiatru, oburzone rosnącą siłą armii martwiaków postanowiły przerwać eksperymenty związane z istotami, wykorzystując swe umiejętności stworzyły wspaniały eliksir do walki z armią czarnoksiężnika i oferują najodważniejszym wojownikom od 3-go poziomu wypróbowanie jego siły w bitwach.

 

 

 

nagrodę za pomoc możesz zdobyć:

 

21010103

 

Misja «Walka o dusze poległych» jest dostępna co 12 godzin.

 

 

Przerażeni inwazją nieumarłych, zamorscy kupcy rzucili się do ucieczki w rodzinne strony, lokalni kupcy natomiast, słuchając głosu rozsądku, pozamykali sklepy i schowali się w zaciszach domostw by przeczekać burzę. Jednak ślicznotka Nadziarka i wesołek Szelmus nie dali się wystraszyć. Mało tego, na dodatek znaleźli sposób jak wykorzystać oblężenie nieumarłych. Oczekują  wojowników od 3-go poziomu.

 

 

 

Odwiedź wesołka Szelmusa i Nadziarkę nа Miejskich Jarmarkach  Dartrongu i  О'Delvaisu.

 

2

 

Misja  «Złota rączka» jest dostępna co 12 godzin.

Misja  «Co dla Szelmusa dobre - śmierć nieumarłym» jest dostępna co 12 godzin.

 

 

Z okazji postanowił skorzystać i Izuwer, zamieszkujący Pieczarę Siewców Zła. Oczekuje na wojowników od 3-go poziomu. А Norak Życzliwiec pomaga mieszkańcom Feo przetrwać wpływ rosnących epidemii, i z radością przyjmie wojowników od 3-go poziomu w Siedzibie Bractwa.

 

 

 

Nagroda już czeka na bohaterów:

 

 5

 3

 

Misja «Martwy wróg - dobry wróg» jest dostępna co 12 godzin.

Misja «Powrót do życia» jest dostępna w ciągu całego wydarzenia.

 

 

Leniwy olbrzym Gizedor przyniósł do swojej pieczary dziwny przedmiot, znaleziony w pobliżu Gór Czońskich, który urzekł go blaskiem lśniących kryształów. Biedak nie zdawał sobie sprawy, że zagadkowe znalezisko może okazać się potężnym talizmanem, kryjącym w sobie okropną siłę zmarłych.

 

 

Rozpocznij zadanie od wizyty w pieczarze Gizedora na Płaskowyżu Ciszy, a nagroda nie każe na siebie czekać:

 

5

 

Misja «Przekleństwo trupiego amuletu» jest dostępna co 20 godzin.

 

 

Studiując starożytne tomy i rozpytując czarowników znających tajniki nekromancji, Szyko odkrył sposób, jak  jakz zwrócić armię umarlaków przeciwko swemu twórcy i pokrzyżować zdradzieckie plany czarnoksiężnika.

 

 

W celu realizacji planu Paladyna, potrzebna jest pomoc wojowników od 3-go poziomu. Na ten czas należy uzyskać przychylność boginii płodności Aladei i zrobić wszystko co możliwe, aby otrzymać specjalny dar od samego Boga martwych i przeklętych.

 

 

Misja «Władza nad zombie» jest dostępna co 20 godzin.

 
 

Smolisto-czarne, niczym skrzydła covrusa, płatki martwych kwiatów pochłaniają światło Mirrou i blask gwiazd z wieczornego nieba, a wnikającymi gоłęboko w ziemię korzeniami czerpią swą siłę z gnijących ciał martwiaków i pożegnalnych darów śmierci. Jesli chcesz pomóc  Wróżce Leolinie i  Gnomowi Serafinowi, nie trać czasu i jak najszybciej udaj się do  Zbiorowej Mogiły i  Opuszczonych Kopalni.

 

 

 

Wojowników od 3-go poziomu, którzy pomogli Wróżce i Gnomowi, czeka nagroda:

 

5

 

Misja  «Martwy kwiatek» jest dostępna co 20 godzin.

Misja  «Zniszczona cieplarnia» jest dostępna co 20 godzin.

 
Talia kart «Pory roku»

Używając talii, otrzymacie:

8
 
Uwaga! Daną talię można używać tylko 1 raz dziennie w trakcie aktywnego etapu wydarzenia.
Decydująca bitwa przeciwko złu

 

Dzielni obrońcy Feo! Paladynowi Szyko i jego towarzyszom udało się odnaleźć kryjówkę Czońskiego czarnoksiężnika. Nadszedł czas, aby zadać decydujący cios siłom zła i zniszczyć mrocznego czarnoksiężnika!
 
 
Nieustraszony Paladyn wzywa dzielnych wojowników do obrony Feo, aby przyłączyli się do niego w decydującej bitwie z przeklętym magiem.
 
Czas wystartowania walk znajduje się w nowości.
 
Zakładajcie zbroje, załadujcie pasy bojowymi eliksirami i zwojami leczenia, chwytajcie oręż – i udajcie się do Szyko, który z pomocą magicznych zaklęć w jedną chwilę przeniesie was do legowiska Czońskiego czarnoksiężnika.
 
Obrońcy feo! Los świata leży w waszych rękach!

 

 
 
 

 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych