Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Podwodni mieszkańcy

Akwariusz

 

Auqarius

Pałac we Flaungardzie

Mądry przywódca podwodnego plemienia Flaundynów, którzy przed wieloma wiekami zostali przywołani, aby strzec więzionego w głębiach morskich półboga. Obowiązek nakazuje Akwariuszowi z nieufnością odnosić się do świata i być nader wymagającym wobec swoich najbliższych. Dzięki temu nastawieniu od wielu lat jest on przywódcą swojego narodu, obrońcą jego tajemnic oraz tradycji.
 
 

Uczony Okteon

 

Gelehrter Okteon

Flaungard

Uczony Okteon, mimo że trochę roztargniony i zapominalski, należy do najmądrzejszych mieszkańców podwodnego świata. Jest dość egoistyczny, jeśli chodzi o naukę i gotów na wszystko, żeby zdobyć cenny ingredient dla swoich ziółek. Ponieważ nagromadził w głowie masę przeróżnych wiadomości (częściowo zbędnych), nie zwraca uwagi na to, co się dzieje wokół i ciągle popełnia gafy. Ten dobroduszny Flaundyn nikomu nie wyrządzi krzywdy, czego nie można powiedzieć o jego eksperymentach.
 
 

Czarodziej Wolnar
 

Zauberer Wellnar

Flaungard

Podobno mag ten już dawno temu stracił rozum, uczestnicząc w czarodziejskich eksperymentach, nieznanych zwykłym mieszkańcom morza. Teraz lepiej jest unikać jego towarzystwa, ponieważ Wolnar cierpi na nagłe i niewyjaśnione napady gniewu i podejrzliwości. Jednak na śmiałków, którzy postanowią pomóc potężnemu szaleńcowi, czekają naprawdę pasjonujące zadania! Jeśli nie będziesz go prowokować, podzieli się z tobą nagromadzoną przez wieki wiedzą.
 
 

 

Akwazuriusz
 

Aquasur

Świątynia Wody

Stary Flaundyn, mieszkaniec Świątyni Wody, wykładowca z doświadczeniem - wiele lat nauczał młodych Flaundynów, zanim przeszedł na emeryturę i poświęcił się naukowej działalności.
 
  
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych