Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

 Pupile  Następna

Pupile to małe, słodkie zwierzaki, które odznaczają się magicznymi właściwościami. Mały potrafi! Na polu bitwy, w walce pupil - o ile jakiegoś posiadasz - może ci okazać nieocenioną pomoc, szczególnie, jeśli masz do czynienia z zaciętym wrogiem. W zamian pupil nie będzie chciał zbyt wiele, wszystko, czego będzie od ciebie wymagał, to ciepłe traktowanie i parę smakołyków. Ponieważ pupilki nie grzeszą wielkością, bez problemu mieszczą się na ramieniu swojego właściciela, lubią też bardzo to miejsce.

 

Kiedy pupile walczą u boku właściciela, zwiększają swój poziom, ponieważ zyskują 10% doświadczenia, które ich właściciel zdobył w walce. Uwaga! Doświadczenie, które zdobywa w walce właściciel, nie zmniejsza się przez to.
W walce pupile nie szczędzą swoich sił i tracą przez to energię - ich atrybut "Sytość" stopniowo się obniża. Poziom "sytości" możesz zwiększyć, karmiąc pupila. Pamiętaj o tym, że wygłodzony zwierzak jest marną i nawet żadną pomocą w walce!
Od czasu do czasu pupil powinien wypocząć. Kiedy zwierzak jest wypoczęty, poziom jego atrybutów  na pewien czas zauważalnie się zwiększa. Jeśli chcesz, żeby twój pupil wypoczął, połóż go po prostu na pewnien czas spać. Obudzić możesz go w każdej chwili, weź jednak pod uwagę, jeśli przerwiesz stan wypoczynku, umiejętności twojego wychowanka nie wzrosną.
 

Bonna Benita Liebe Liera


Wychowaniem i tresurą pupili zajmują się zawodowo dwie piękne dziewczyny: Miła Mila ze wsi Kingała i Bona Benita ze wsi Angriar. Otworzyły hodowlę, w której można kupić pupila. Aby kupić amulet przywołania pupila, musisz mieć wpływy, które zdobędziesz, biorąc w cyklicznych wydarzeniach. Tabela zawira też listę dostępnych pupili.

 

Dostępne pupile

 
PupilWymagane wpływy
PupilWymagane
wpływy
Pupil
500 wpływów w Lesie Szuarskim Fantasy Browsergame Drachenkrieg - Online Bildergalerie lub w Fantasy Browsergame Drachenkrieg - Online Bildergalerie Jaskiniach Dreszczu
500 wpływów
na
Fantasy Browsergame Drachenkrieg - Online Bildergalerie Berońskich Preriach lub w Fantasy Browsergame Drachenkrieg - Online Bildergalerie Zwigłodzie Brist
w sklepie Jarmark Osobliwości
500 wpływów w Fantasy Browsergame Drachenkrieg - Online BildergalerieGrandforcie lub Fantasy Browsergame Drachenkrieg - Online BildergalerieFightwar500 wpływów na Fantasy Browsergame Drachenkrieg - Online Bildergalerie Przedmieściach O'Delvaisu lub na Fantasy Browsergame Drachenkrieg - Online BildergaleriePrzedmieściach Dartronguw sklepie Jarmark Osobliwości
500 wpływów w Fantasy Browsergame Drachenkrieg - Online Bildergalerie Ciczym Stepie lub na Fantasy Browsergame Drachenkrieg - Online BildergaleriePolanie Zapomnienia
500 wpływów
na
Fantasy Browsergame Drachenkrieg - Online Bildergalerie Ziemiach Zmarłych lub
w Fantasy Browsergame Drachenkrieg - Online Bildergalerie Klasztorze Czystości
w sklepie Jarmark Osobliwości
500 wpływów w Oceanie Balluarskim500 wpływów
na
Fantasy Browsergame Drachenkrieg - Online Bildergalerie Przeklętym Polu lub w Fantasy Browsergame Drachenkrieg - Online Bildergalerie Górach Mentalia
  
500 wpływów w  Fantasy Browsergame Drachenkrieg - Online Bildergalerie Alewejskich Dalach lub w Fantasy Browsergame Drachenkrieg - Online Bildergalerie Ognistej Dolinie
500 wpływów w Fantasy Browsergame Drachenkrieg - Online Bildergalerie w O'Delvaisie lub w Fantasy Browsergame Drachenkrieg - Online BildergalerieDartrongu  
 
 

W nagrodę dziewczyny zwiększają atrybuty pupila, sprawiają, że staje się silniejszy, bardziej wytrzymały i rozwija pozostałe swoje właściwości. Po odbytym treningu zmienia się też wygląd zewnętrzny twojego pupila!

                   


Atrybuty pupili

 
EfektAtrybut
Przypływ siłStworzone przez pupila unikalne zaklęcie, które jest w stanie wielokrotnie zwiększyć fizyczne i magiczne obrażenia, zadawane przez właściciela. 
Siła życiowaMagiczne, sworzone przez pupila zaklęcie, które zwiększa siłę kolejnego ciosu właściciala oraz zwiększa obrażenia, powstałe w wyniku zaklęć.
Dzika odwagaStworzone przez pupila zaklęcie zwiększa siłę  kolejnego ataku właściciela, ale za część zadanych obrażeń przyjdzie mu zapłacić własnym zdrowiem.
Wola wampiraNiezwykła siła zaklęcia, stworzonego przez pupila, zwiększa poziom punktów życia właściciela o procentową część zadanych przeciwnikowi podczas kolejnego ciosu obrażeń.
Klątwa UszczerbkuMagiczne zaklęcie, stworzone przez pupila, sprawi, że wróg zapłaci zdrowiem za obrażenia, spowodowane kolejnym ciosem.
OsłabieniePrzy pomocy swoich umiejętności i możliwości pupil stwarza zaklęcie, które osłabia kolejny fizyczny lub magiczny cios przeciwnika o określony procent.
Płytka ranaDotknięty kompletną siłą zaklęcia, stworzonego przez pupila, wróg właściciela traci na pewien czas małą część punktów życia.
Uzdrowiająca falaPrzy użyciu swoich umiejętności pupil stwarza zaklęcie, dzięki któremu właściciel przywraca sobie na pewien czas określoną część punktów życia.
Odbicie obrażeńZaklęcie, stworzone przez pupila, pozwała właścicielowi na częściowe odbicie magicznego lub fizycznego ciosu, zadanego przez wroga, bez uszczerbku na zdrowiu.
 
 

 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.

© 2019 Mail.Ru LLC. Published by MGL MY.COM (CYPRUS) LIMITED. All rights reserved.
All trademarks are the property of their respective owners
OWH | Ochrona danych | Serwis techniczny