Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

 Koło Fortuny  Następna

Koło Fortuny to event organizowany w regularnych odstępach czasu przez miasta. Każdy, kto ma ochotę, może w nim wziąć udział. Wystarczy, jak zwróci się w tej sprawie do  Szulera oberży "U Mery" lub do Pokera w oberży "W gardzieli gurralda".
 

Poker Schroter

Funkcję stawek w Kole Fortuny odgrywają specjalne dyplomy miasta, które gracze otrzymują w zamian za pomoc okazaną określonym mieszkańcom swojego kontynentu. Listę mieszkańców, którym musisz pomóc, oraz informacje na temat warunków, które musisz spełnić, żeby otrzymać te dyplomy, znajdziesz tutaj.
 


Kiedy uzbierasz 150 dyplomów miasta, możesz zagrać w Koło Fortuny. Nagroda zależy od  polaKoła Fortuny, które wygra. I nie przejmuj się, w grze tej każdy coś wygrywa, za każdą działkę jest jakaś nagroda!
 

Pola Koła Fortuny

 

Pole

Nagroda

75*

150*

225*

300*

375*

450*
750*
1*
3*
5*

 
 

Żetony fortuny, które wygrasz, możesz wymienić u Pokera i Szulera. Otrzymasz w zamian bojowe eliksiry dla wojowników i magów, runy gnomów i rozmaite surowce. Kompletną listę nagród znajdziesz tutaj.

 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych