Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Bogini Aladea

O REPUTACJI


Dostępna:
od 7. poziomu. Nie wolno jej łączyć z  reputacją boga martwych i przeklętych.

Aladeja

Opis: Aladea to bogini płodności i urodzaju, opiekunka fauny i flory, obrończyni ziemi i siostra wszystkich żywiołów, które gotowe są jej pomagać realizować szlachetne plany. Przepiękna i pokojowo nastawiona Aladea posiada dar przewidywania, na świecie stara się zasiać dobro i dąży do wszechobecnej harmonii.
Możesz poświęcić swoje życie Aladei, składając jej ofiary na Ołtarzu Życia, który znajduje się w  Berońskim Przestworzu i w Kanionie Nieśmiertelności.

Altar des Lebens

Każdego swojego zwolennika, który przyniesie jej ofiary, bogini otacza przez 2 godziny  swoją łaską i czasami nawet swoją obecnością oraz specjalnym boskim efektem podczas walki.
 

Łaska Aladei

 

Reputacja

Łaska

Efekt

brak

500

1000

2000

3000

Uwielbienie

 
 

Dary, które Aladea przyjmuje na ołtarzu, to różne surowce świata Feo oraz edal.

Surowce - dary

 


 
 

 

Im bardziej wartościowy twój dar, składany w ofierze Aladei, tym bardziej prawdopodobna jest jej życzliwość i wzrost twojej reputacji. Należy pamiętać, że kiedy oddajemy mniejszy dar, jeśli Boginii odrzuci prezent, zasoby znikną i nie dadzą reputacji. Dlatego należy sie zastanowić, czy podjąć ryzyko, możliwa jest tylko jedna próba dziennie. Czas jaki musi upłynąć do kolejnej ofiary wyświetlany jest w zakładce misji powtarzalnych pod ikoną Misji po prawej stronie ekranu.
 
 
Wzrost reputacji jest również dostępny za pomocą przedmiotu Iskra Niebiańskiego Ognia. Oddać ją można postaci, która wydaje   reputację. 1 Iskra daje 150 punktów reputacji.
 
Uwaga! Obowiązują następujące ograniczenia na uzyskanie reputacji:
Brak reputacji boga martwych i przeklętych od 500 i wyżej
Brak efektu «Martwy dar» na postaci
 
 

Aladea uwikłana jest w wieczną walkę z bogiem martwych i przeklętych o władzę nad umysłami i sercami ludzi i magmarów. Jeśli złożysz ofiary na  Ołtarzu Życia, pociągnie to za sobą redukcję reputacji, którą zdobyłeś na Ołtarzu Mroku.
Im większa jest twoja reputacja u Aladei, tych częściej bogini będzie cię odwiedzała podczas walk i tym silniejsze będą efekty, których bogini użyje, żeby ci pomóc.


Stałe efekty Aladei

 

Reputacja

Medal

Stały efekt

500

1000

2000

3000

MISJA

 
 


Interakcje z reputacją Boga Martwych i Przeklętych:

Moce Boga i Aladei wykluczają się wzajemnie, można rozwijać z dobrym skutkiem tylko jedną z nich: każda proba złożenia daru przeciwnemu bóstwu spowoduje obniżenie pierwszej reputacji o 50 pkt niezależnie od powodzenia ofiary. Mając Medal Kultu Boginii można korzystać z jej pomocy dopóki nie zdobędzie się reputacji u Boga Martwych.
Jeśli gracz uzyskał wcześniej medal Boga Martwych i Przeklętych, aby dostać się w jej łaski i móc oddawać dary na reputację, należy przebłagać Aladeę specjalnym darem:Dar przebłagania

 

230 szt.   712 szt.
1688 szt. 383 szt.

 
 

 

Misja na kult
Aby otrzymać medal kultu, należy pobrać misję przy Ołtarzu Życia i jednorazowo przynieść Boginii w darze
Bieżący cel:
Przynieś 12660 szt., 2875 szt. i 5340 szt.

  
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych