Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Flaundyni

O REPUTACJI

 

 

Dostępna: od 6. poziomu, po wykonaniu misji Egzorcyzm dla Orlufii i Odrodzenie się półboga Chaosu. Święcenia przeprowadza Akwiarusz.

 

Okto-Protektus Aquarius

 

Opis: Już od wielu stuleci morscy mieszkańcy zwani Flaundynami pilnują zamkniętego w podwodnym więzieniu pradawnego boga Chaosu RaskriuCu, chroniąc  mieszkańców obu kontynentów przed strasznymi następstwami przebudzenia się tego potwora. Wielka Scheara zleciła kiedyś Flaundynom tę ważną misję i Flaundyni poświęcali się jej całe wieki z oddaniem i świadomością ciążącej na nich odpowiedzialności. Wielu Flaundynów ma jednak dość życia w wiecznej izolacji i służenia celowi, który już dawno - jak im się wydaje - stracił swą ważność. Buntownicy są zdania, że ich zasługi już poszły w zapomnienie i że pilnowanie RaskriuCu nie ma już najmniejszego sensu. Najbardziej zagorzałymi przeciwnikami dotychczasowego sposobu życia stali się członkowie frakcji Nowa fala. Radykalnie nastawione ugrupowanie przedsięwzięło drastyczne kroki i zaczęło atakować posterunki straży. Akcje te miały przekonać pozostałych Flaundynów o tym, że po usunięciu straży nic dramatycznego się nie wydarzy! Zdaniem buntowników od dawna martwy RaskriuCu nie przedstawia sobą mianowicie najmniejszego niebezpieczeństwa. Cel, który przyświeca Nowej fali to udowodnienie bezsensowności dalszej wegetacji w podwodnym świecie i pilnowania podobno niebezpiecznego potwora. Członkowie Nowej fali chcą ponadto przeciągnąć na swoją stronę większość podwodnych mieszkańców. Niestety, buntownicy są w straszliwym błędzie! Naiwni stronnicy Nowej fali popełnią potworny i niedający się naprawić błąd, jeśli wypuszczą RaskriuCu! na wolność Obowiązkiem każdego wojownika, który walczy o pokój w Feo, jest pomoc Flaundynom w walce ze zdrajcami! Trzeba stanąć do walki z buntownikami, zatrzymać przeraźliwych szarkidów oraz wspierać obeliski, które trzymają RaskriuCu w niewoli. Aby podołać ostatniemu zadaniu, musisz zbierać  perły Holly, z których obeliski czerpią energię.
Zbieraj perły, zanoś je Akwiariuszowi, przywódcy podwodnych mieszkańców, a przyczynisz się do uratowania świata przed zagładą i ponadto zdobędziesz reputację Flaundynów.

 

 

Wzrost reputacji

 

Polowanie na potwory

Wartość

Szarkid-najemnik

(1) do 500

Szarkid-kondotier

(1) do 1000

Flaundyn-buntownik

(1) do 2000

Cień RaskriuCu (5) do 2400

 

 
 
  

 

Bojowe trofea

 

Trofeum

Miejsce

Wartość

z dużym prawdopodobieństwem z głębokowodnej muszli

(5) do 3000

 
 

Perły Holly

- wypadają z każdego zabitego kapitana (Instancja Zatopiony Statek),
- można je znaleść w skrytce, która znajduje się na Cmentarzysku statków,
- Perły Holly można znaleźć w Głębokowodnych muszlach, które lecą z każdego zabitego Młodego flangara korra [9], muszle można też kupić od graczy bądź na Aukcji.

 

Misja na kult
Od 6. poziomu u Akwariusza

Bieżący cel:
Przynieś 550 szt., 1 szt.

 
 
Wzrost reputacji jest również dostępny za pomocą przedmiotu Iskra Niebiańskiego Ognia. Oddać ją można postaci, która wydaje   reputację. 1 Iskra daje 200 punktów reputacji.
 
Uwaga! Obowiązują następujące ograniczenia na uzyskanie reputacji:
Zakończona misja «Odrodzenie się półboga Chaosu» lub «Egzorcyzmy nad Orlufią»
 
 

 


NAGRODY ZA REPUTACJĘ


Nagrody dostępne w magazynie

 

Reputacja

Medal

Nagroda

500

1000


 

2000

 

3000

 
MISJA

 
  
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych