Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Eldziwy

O REPUTACJI


Dostępna: od 11. poziomu, po wykonaniu misji "Inicjacja", którą zleca Czuli-a-Wejna i  Feri-a-Maja.

Eldiven - Rollenspiel Drachenkrieg

Opis: Pradawna rasa Eldziwów, która od niepamiętnych czasów prowadzi niekończącą się i krwawą wojnę przeciwko Krofdorom. Gotowa jest przyjąć nowych wojowników w swoje szeregi. Nienawiść, którą żywią do siebie oba narody, jest tak głęboka, że przenika we wszystkie sfery ich bytu. Każda radość i każde osiągnięcie Eldziwów związane są z porażką zaciekłego wroga. Wystarczy wspomnieć, że największym trofeum jest dla Eldziwa serce Krofdora -  centridos. Pamiętaj, gdy reputacja osiągnie poziom 500 pkt, to przestaną spadać wszystkie artefakty przeciwnej frakcji.


Każdy zdobyty centridos jest gwarancją bezpowrotnej zagłady zabitego Krofdora, który więcej nie ożyje i nie będzie kontynuował wojny. Wszyscy, którzy przeszli inicjację, uczą się zdobywania centridosów - umiejętności  pozwalającej na rozpoznanie i fachowe to znaczy bez uszkodzenia wyjęcie serca z zabitego Krofdora.


Podczas trwającego całe wieki konfliktu magowie Eldziwów nauczyli się specjalnego rytuału, który na pewien czas zwiększa umiejętność zdobywania serc wroga. Ty również możesz przeprowadzić taki obrzęd, potrzebujesz do tego tylko specjalnego granatowego kryształu. Kryształy te Krofdory rozrzucają na wrogich terytoriach, które zamierzają podbić.


Eldziwy podobnie jak Krofdory starają się kontrolować sporne terytoria, uciekając się do pomoc  migoczących kwiatków. Jeśli reputacja Eldziwów coś dla ciebie znaczy, pamiętaj, że kwiaty  te to świętość. Pod żadnym pozorem nie można przeszkadzać w ich rozprzestrzenianiu się!

Eldziwy spalają zdobyte centridosy, żeby zapobiec wskrzeszeniu Krofdorów, z których piersi zostały wyrwane serca. Do kremacji stosuje się specjalne, wymyślone przez Eldziwów urządzenia -  prozo i antizo. Każdorazowe użycie tych urządzeń prowadzi do wzrostu twojej reputacji oraz produkuje przydatne w walce pomoce.
Prozo czerpie zawisłą w powietrzu nienawiść do Krofdorów i przeobraża ją i energię 5 centridosów w  magiczne aureole, które zwiększają magiczne umiejętności właściciela.

 


Prozo

 

Sprzęt

 
 

Efekt

Wartość
(granica mocy)

(5) do 500
(100)

(5) do 1000
(200)

(5) do 2000
(400)

(5) do 2500
(2000)

(5) do 2500

 

 
 


Antizo zużywa 3 centridosy do produkcji szkodzidła - strasznej broni, sprowadzającej na magów zgubę i erupcję.  


Antizo

 

Sprzęt

 
 

Szkodzidło

Wartość
(granica mocy)

lub

(5) do 500
(100)

lub

(5) do 1000
(200)

lub

(5) do 2000
(400)

lub

(5) do 2500
(2000)

lub

(5) do 2500

 

 
 


Każde użycie urządzenia zwiększa jego moc do 2000. Po osiągnięciu wartości progowej (100, 200, 400) dochodzi każdorazowo do modernizacji antizo lub prozo. Modernizacja jest możliwa tylko w chwili spalania centridosa.

Poza niszczeniem centridosów istnieje jeszcze jedna metoda zwiększenia mocy urządzenia. Można w tym celu użyć specjalnego kryształu, które można znaleźć zarówno u Eldziwów jak i Krofdorów.


Kryształ ten należy użyć w ściśle określonym miejscu - w miejscu, którego magiczne promieniowanie prowadzi do uwolnienia się drzemiącej w nim energii. Pamiętaj, że kryształu można użyć w celu zwiększenia mocy prozo lub antizo tylko wtedy, jeśli co najmniej jeden raz spaliłeś centridosa w urządzeniu. Najwyższa moc, którą można osiągnąć to 2000.

 

Misje i wydarzenia
Inicjacja10 pkt. reputacji
Wściekłość ognia10 pkt. reputacji do 2600 pkt. Dostępne co 10 dni na  Wzgórzach Gniewu,  Forpoczcie Eldziwów
 Ukryte zagrożenie,  Niewidzialne niebiezpieczeństwo10 pkt. reputacji, 5 Nasyconych esencji doświadczenia oraz odblokowuje misję Północne-Południowe Ziemie

 

Misja na kult
Dostepna u Czuli-a-Wejna i  Feri-a-Maja po osiągnięciu 300 pkt. reputacji
Bieżący cel:
Przynieś w tym samym czasie 400 szt., 50 szt.

 NAGRODY ZA REPUTACJĘ

 

Nagrody dostępne w magazynie

 

Reputacja

Medal

Nagroda

500

1000

 

2000

3000


Misja

 
 


ŚRODKI OCHRONY

Ochrona przed zgubami:

 

 

Aby się uwolnić od zguby, użyj zwoju «Klaryfa». Można go kupić u demonologa  Berusza lub  I-Wida, a przy reputacji wynoszącej 2000 punktów także w magazynie Eldziwów.

 

 

 

 Jeżeli użyjesz zwoju «?pologia», zostaniesz uwolniony od następstw zguby i ponadto przez 2 godziny będziesz chroniony przed tymi szkodliwymi efektami. Można go kupić u demonologa  Berusza lub  I-Wida, a przy reputacji wynoszącej 1000 punktów także w magazynie Eldziwów.

 


Do dzisiaj żaden z magów nie znalazł sposobu na erupcję.

Zguby i erupcje można używać tylko przeciwko magom. Nie da się użyć szkodzidła na magu, dotkniętym już efektem zguby lub erupcji. 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych