Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Krofdory

O REPUTACJI


Dostępna
: od 11. poziomu, po wykonaniu misji "Próba krwi", którą zleca  Dimedora i  Reodora.

Krofdore - Rollenspiel Drachenkrieg

Opis: Pradawna rasa Krofdorów od niepamiętnych czasów prowadzi niekończączą się i krwawą wojnę przeciwko Eldziwom i gotowa jest przyjąć nowych wojowników w swoje szeregi. Nienawiść, którą żywią do siebie oba narody, jest tak głęboka, że przenika we wszystkie sfery ich bytu. Każda radość i każdy przejaw postępu Krofdorów związane są z porażką zaciekłego wroga. Wystarczy wspomnieć, że największym trofeum jest dla Krofdora jest serce Eldziwa - inkarnum. Pamiętaj, gdy reputacja osiągnie poziom 500 pkt, to przestaną spadać wszystkie artefakty przeciwnej frakcji.


Każdy zdobyty inkarnum jest gwarancją bezpowrotnej zagłady zabitego Eldziwa, który więcej nie ożyje i nie będzie kontynuował wojny. Wszyscy, którzy przeszli próbę krwi, uczą się zdobywania inkarnumów - umiejętności  pozwalającej na rozpoznanie i fachowe to znaczy bez uszkodzenia wyjęcie serca z zabitego Eldziwa.


Podczas trwającego długie wieki konfliktu magowie Krofdorów nauczyli się specjalnego rytuału, który na pewien czas zwiększa mistrzostwo zdobywania serc wroga. Ty również możesz przeprowadzić taki obrzęd, potrzebujesz do tego tylko specjalnego migoczącego kwiatu.  Eldziwy wysiewają kwiaty te na  wrogich terytoriach, które zamierzają podbić.


Krofdory podobnie jak Eldziwy starają się kontrolować sporne terytoria, uciekając się do pomocy  granatowych kryształów. Jeśli reputacja Krofdorów coś dla ciebie znaczy, pamiętaj, że te kryształy to świętość. Pod żadnym pozorem nie można przeszkadzać w ich rozprzestrzenianiu się!

Krofdory spalają zdobyte inkarnumy, żeby zapobiec wskrzeszeniu Eldziwów, z których piersi  serca zostały wyrwane. Do kremacji stosuje się specjalne, wymyślone przez mędrców Krofdorów urządzenia -  dawagor i newagor. Każdorazowe użycie tych urządzeń prowadzi do wzrostu twojej reputacji Krofdorów oraz produkuje przydatne w walce pomoce.
Dawagor czerpie zawisłą w powietrzu nienawiść do Eldziwów i przeobraża ją oraz energię 5 inkarnumów w  magiczne aureole, które zwiększają magiczne umiejętności właściciela.

 


Dawagor

 

Urządzenie

 
 

Efekt

Wartość
(granica mocy)

(5) do 500
(100)

(5) do 1000
(200)

(5) do 2000
(400)

(5) do 2500
(2000)

(5) do 2500

 

 
 


Newagor zużywa 3 inkarnumy do produkcji szkodzidła - strasznej broni, sprowadzającej na magów zgubę i erupcję.


Newagor

 

Urządzenie

 
 

Szkodzidło

Wartość
(granica mocy)

lub

(5) do 500
(100)

lub

(5) do 1000
(200)

lub

(5) do 2000
(400)

lub

(5) do 2500
(2000)

lub

(5) do 2500

 

 
 


Każde użycie urządzenia zwiększa jego moc do 2000. Po osiągnięciu wartości progowej (100, 200, 400) dochodzi każdorazowo do modernizacji dawagora lub nawagora. Modernizacja jest możliwa tylko w chwili spalania inkarnuma.


Oprócz spalania inkarnumów istnieje jeszcze jedna metoda zwiększenia mocy urządzenia. Można w tym celu użyć specjalnego kryształu, który występuje zarówno u Eldziwów jak i Krofdorów.


Kryształ ten należy użyć w ściśle określonym miejscu - w miejscu, którego magiczne promieniowanie prowadzi do uwolnienia się drzemiącej w nim energii. Pamiętaj, że kryształu można użyć w celu zwiększenia mocy dawagora lub newagora tylko wówczas, jeśli przynajmniej raz spaliłeś inkarnum w urządzeniu. Najwyższa moc, którą można osiągnąć to 2000.

 

Misje i wydarzenia
Inicjacja10 pkt. reputacji
Szał powietrza10 pkt. reputacji do 2600 pkt. Dostępne co 10 dni w  Obozie Bojowym Krofdorów,  Osiedlu Tremor
 Ukryte zagrożenie,  Niewidzialne niebiezpieczeństwo10 pkt. reputacji, 5 Nasyconych esencji doświadczenia oraz odblokowuje misję Północne-Południowe Ziemie

 

Misja na kult
Dostepna u Dimedory i  Reodory po osiągnięciu 300 pkt. reputacji
Bieżący cel:
Przynieś w tym samym czasie 400 szt., 50 szt.

 NAGRODY ZA REPUTACJĘ

 

Nagrody dostępne w zbrojowni

 

Reputacja

Medal

Nagroda

500

1000

 

2000

3000


Misja

 
 


ŚRODKI OCHRONY

 

 

Ochrona przed zgubami:

 

Aby się uwolnić od zguby, użyj zwoju «Klaryfa». Można go kupić u demonologa  Berusza lub  I-Wida, a przy reputacji wynoszącej 2000 punktów także w zbrojowni Krofdorów.

 

 

 

 

Jeżeli użyjesz zwoju «?pologia», zostaniesz uwolniony od następstw zguby i ponadto przez 2 godziny będziesz chroniony przed tymi szkodliwymi efektami. Można go kupić u demonologa  Berusza lub  I-Wida, a przy reputacji wynoszącej 1000 punktów także w zbrojowni Krofdorów.

 


Do dzisiaj żaden z magów nie znalazł sposobu na erupcję.

Zguby i erupcje można używać tylko przeciwko magom. Nie da się użyć szkodzidła na magu, dotkniętym już efektem zguby lub erupcji. 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych