Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Łowcy Szczęścia

O REPUTACJI


Opis: Towarzystwo Łowców Szczęścia zostało założone przez ludzi i magmarów, którzy lubią ryzyko i hazard.  Jeśli chcesz zwiększyć swoją reputację w tym kręgu i rzucić wyzwanie fortunie, udaj się do oberży i przysiądź się do stołu  Pokera lub  Szulera.

Schroter - Glücksfänger Poker - Glücksfänger
 
 

Masz do wyboru trzy gry.  "Pojedynek" to gra w karty dla dwóch osób, w której szacejsz swoją szansę i zgadujesz karty, próbując zdobyć w ten sposób 21 punktów. W grze "Salaga" możesz sprawdzić, czy dopisuje ci szczęście. Musisz pobić w każdej rundzie i zgarnąć wygrać wszystkie karty do momentu, aż skończy się talia. W grze "Tremino" musisz zgadnąć, gdzie zręczny gracz schował kulkę i jeśli odgadniesz, dostaniesz nagrodę! 
Ponieważ władze zabroniły grać o pieniądze, zamiast waluty w grach używa się dziwnych szkieł, które są pobocznym produktem użycia zwoju rozpuszczenia.


 
 

Zwoje te można kupić w oberży. Jeśli ich użyjesz, otrzymasz wystarczającą ilość dziwnych szkieł na stawkę w grze.

Stawki w gracz

 

Gra

Stawka

Wygrana

Salaga

5
25
50

20
100
200

Pojedynek

5
25
50

13
65
130

Tremino

5
25
50

13
65
130
 
 

Oprócz tego możesz w oberży wziąć udział w walkach tararikonów, organizowanych przez  Peta i  Rafa  i wygrać dodatkowe dziwne szkła.
Jeśli dopisze ci szczęście i wygrasz, zdobędziesz dużą ilość dziwnych szkieł, które z kolei spowodują wzrost twojej reputacji Łowcy Szczęścia. Za każde sto dziwnych szkieł, które oddasz Pokerowi lub Szulerowi, otrzymasz 20 punktów reputacji. Oczywiście możesz też używać dziwnych szkieł do dalszej gry, próbując szczęścia.


NAGRODY ZA REPUTACJĘ

 

 

Nagrody dostępne w oberży

 

Reputacja

Medal

Nagroda

500

1000

2000

3000

MISJA

 
 
 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych