Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Jednoręki bandyta

Cel gry: Jednoręki bandyta to automat do gry w swiecie MMORPG Legenda: Wojna Smoków. Żeby wygrać w jednorękiego bandytę, musisz zgodnie z zasadami gry zbierać wzdłuż linii (na przykład zielonej, niebieskiej, czerwoner) różne kombinacje figur. Każda kombinacja na linii kilkakrotnie zwiększa twoją stawkę na linii.

 

 

* Warto pamiętać, że anglarysa może zamieniać inne figury, uzupełniając w ten sposób kombinacje. W przypadku kilku wariantów kombinacji z udziałem anglarysy wygrywa najkorzystniejsza z nich.
** Superznak to szczególna figura. Kombinacje z nią liczone są nie po liniach, lecz po całym polu. W przypadku wygrania dwóch superznaków na polu dostępna staje się supergra, w której nie jest możliwa przegrana. Supergra to rzadkie, ale długo oczekiwane zdarzenie, które graczowi daję szansę wielokrotnie zwiększyć swoją wygraną.

Oto przykład:

 

 

Gra miała miejsce na pięciu liniach, stawką na każdej linii była jedna złota moneta.  W przypadku kilku wygranych na różnych liniach nagrody będą do siebie dodawane.
Linia niebieska: kombinacja z trzech hełmów - 1 *10x = 10 .
Linia żółta: kombinacja z trzech atszu i jednej anglarysy odpowiada czterem atszu i daje wygraną 1 *7x = 7 .
Linia zielona: kombinacja z trzech atszu daje wygraną 1 *3x = 10 .
Razem: wygrana ogółem wynosi 20 . Wychodząc z założenia, że pełna stawka wynosiła 5 , wygrana w powyższej grze wynosi 15

 

Supergra

Grając w "jednorękiego bandytę" masz szansę na wylosowanie superznaków (smok) i zagrania w supergrę. Supergra polega na odkrywaniu tablic, na których odwrotnej stronie napisane są mnożniki wygranej. Wysokość wygranej to suma mnożników i pełnej stawki.

 

 

Oto przykład:
Pełna stawka to 5 . Wygrana w tym wypadku wyniesie (7x+2x+2x+15x) * 5 = 130 . Musisz jeszcze tylko odkryć jedną tablicę, żeby utrwalić wygraną. 

 


 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych