Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Zamknięta aukcja

W regularnych odstępach czasu w świecie Feo przeprowadzana jest godna uwagi aukcja - zamknięta aukcja. Każdy uczestnik tej aukcji ma możliwość wylicytowania rzadko spotykanych i wyjątkowo silnych przedmiotów.
 
Галерея изображений онлайн игры Легенда: Наследие Драконов
Przykłady Itemów na aukcji
 
Галерея изображений онлайн игры Легенда: Наследие Драконов
 
 
Галерея изображений онлайн игры Легенда: Наследие Драконов Галерея изображений онлайн игры Легенда: Наследие Драконов

Regulamin aukcji:

Aukcja zamknięta trwa zawsze określoną z góry ilość czasu (jeden dzień lub kilka dni), na końcu ustalany jest zwycięzca. Podczas aukcji każdy gracz może złożyć dowolną ilość ofert, które są niewidoczne dla pozostałych uczestników. Zwycięzcą aukcji zostaje ten gracz, który do momentu zakończenia aukcji złożył najmniejszą unikalną ofertę. W taki sposób uczestnik aukcji, który złożył tylko jedną,stosunkowo niską ofertę, ale obliczył jej wartość w ten sposób, że żaden inny gracz nie złożył takiej oferty, wygrywa aukcję. Innymi słowy - do wygrania licytacji nie jest konieczny duży nakład finansowy.

Stawki odciągane są natychmiast po ich złożeniu i nie podlegają zwrotowi, dlatego zastanów się dobrze, jakie masz szansę na wygraną, zanim złożysz ofertę.

Jeśli chcesz odwiedzić lub wziąć udział w zamkniętej aukcji, kliknij przycisk "Aukcja" w górnym menu,  zakładkę "Zamknięta aukcja" znajdziesz po prawej stronie.

Na stronie aukcji zobaczysz listę z ofertami oraz przeczytasz wszystkie przydatne informacje, związane z aukcją, takie jak data zakończenia aukcji, krok aukcji (nie wolno składać ofert niższych lub niepodzielnych przez tę wartość, na przykład dla kroku aukcji 25 srebrnych monet dopuszczalne są następujące oferty: 25 srebrnych monet, 50 srebrnych monet, 75 srebrnych monet etc.), lista złożonych już przez ciebie ofert i przycisk udziału w aukcji. Dopóki trwa akcja, na przycisku widnieje napis "Złóż ofertę", natomiast po zakończeniu aukcji widoczny jest napis "Koniec aukcji", który prowadzi do statystyki aukcji. W przypadku, kiedy w chwili zakończenia aukcji nie daje się ustalić jej zwycięzcy (brak ofert), na przycisku pojawia się napis "Przedłużenie aukcji". W celu zapewnienia przejrzystości aukcji po zakończeniu aukcji część informacji zostaje opublikowana, mianowicie oferta zwycięzcy (którą możesz porównać ze swoją ofertą) oraz trzech pierwszych uczestników, którzy złożyli taką samą ofertę co ty.


 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych