Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Zamki

Zamek Grandfort i zamek Fightwar to ciężkie do zdobycia twierdze w grze fantasy MMORPG Legenda: Wojna Smoków. W krwawych i zaciętych bitwach walczą o nie najsilniejsze  bojowe oddziały świata Feo z armiami martwiaków. W oblężeniu zamku mogą brać udział klany od 2. poziomu klanu

 

Zamek Grandfort - gra fantasy MMORPG Legenda: Wojna Smoków Zamek Fightwar - gra fantasy MMORPG Legenda: Wojna Smoków

 


OPIS

 

Martwiaki w żaden sposób nie chcą się poddać i zwyciężają co i rusz, dlatego zamek co piąty dzień przechodzi w ich posiadanie, co oznacza, że co piąty dzień klany zmuszone są toczyć bohaterską walkę o zamek. Oblężenie zamku nie należy do prostych zadań, lecz napastnicy  doskonale wiedzą,  za co przelewają krew. i że krew warto przelać w imię tej sprawy. Wojownicy dają z siebie wszystko, żeby przejąć kontrolę nad urodzajną i niezwykle bogatą w dary natury ziemią wokół zamku, i marzą o tym, żeby przejąć zebrane podatki z zamkowej kasy.


PRZEBIEG

Oblężenie zamku następuje w kilku etapach. Na początku klany, które zamierzają zdobyć zamek i osiągnęły już 2. poziom, muszą zgłosić swój udział w oblężeniu twierdzy. Tylko 100, a nawet mniej wojowników, którzy zgłosili swój udział w oblężeniu, dostaje się na terytorium twierdzy i może pokazać, do czego są zdolni.  

 

 

Przedzierając się przez liczne przeszkody, klan stara się dotrzeć do wieży. Kiedy osiągnie ten cel, czeka go decydująca bitwa, w której uczestnicy wyprawy muszą pokonać zombie-strażników oraz zdobyć 8 wież. Kiedy klan zdobędzie wszystkie wieże, wojownicy kierują się do Sali Tronowej, w której czeka na nich niespodzianka w postaci kościanego smoka. Uczestnicy wyprawy muszą zebrać siły i dać z siebie wszystko, aby pokonać tego strasznego potwora. 
 
 
 


Po druzgocącym zwycięstwie nad kościanym smokiem wojownicy każdej rasy rozchodzą się po swoich wieżach, a następnie schodzą do podziemia zamku. Tutaj, w wilgotnej ciemności, ludzie i magmarzy muszą przejść poważną próbę. W korytarzach, które jakaś niepojęta magiczna siła wydrążyła pomiędzy wieżami obu ras, aż roi się od złych martwiaków. Ohydne, straszne zombie falami wyłaniają się ze śmierdzącego, niewidocznego źródła i wypełniają swoją nieprzyjemną obecnością wszystko wokół. Tylko najsilniejsi wojownicy są w stanie wyzwolić podziemie, rozprawiając się z żywymi martwiakami


WYNAGRODZENIE


Właścicielem podziemia zamku może się mianować wyłącznie nieustraszony i wytrwały wojownik, który  przy pomocy sprytu i siły PIERWSZY odeprze ataki martwiaki.
 

 
Zasłużony nagroda czeka na zwycięzcę! Za wykazanie się odwagą i wytrwałością zwycięskim klanom oferowane są w nagrodę cudowny Eliksir Dobrych Zamiarów i Eliksir Złych Zamiarów, które można wyprodukować z zamkowych i frakcyjnych surowców!
 


 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych