Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

 Nick: Moje drugie ja  Następna


Event: Nick: Moje Drugie Ja
 

"Nick: moje drugie ja" to Event na stronie Fanów Legendy: Wojna Smoków na Facebook. 

 
 

 

--SZULGISTA--
 Nagroda administracji:

Moja ksywa to pamiątka z wojska. Pani sierżant przygotowując nas do jazdy czołgiem tak była przejęta że podczas wyczytywania nazwisk moje zamiast SZULGIT przeczytała SZULGISTA a to dlatego ze wcześniej powiedziała ze zemnie to raczej żaden czołgista nie będzie (parę dni wcześniej podczas jazdy czołgiem zatrzymałem się na betonowym płocie ale mniejsza z tym - i tak SZULGIT został SZULGISTA zamiast czołgista :D Od tamtej pory podczas każdej jazdy czołgiem wszyscy mówili do mnie SZULGISTA - Tak wiec mój apel do rasy ludzkiej z drogi śledzie bo SZULGISTA czołgiem na was jedzie.
 
 


SAske197
 Nagroda publiczności:

Powstał on gdy w 3 klasie podstawówki oglądaliśmy z kolegami "naruto". Ja oczywiści wolałem jednego z głównych bohaterów Sasuke - Nie byłem wyjątkiem bo inni też go lubili ale ja najbardziej. I od tej pory koledzy nazywali mnie Saske lub jak zawsze Mateusz - Końcówka 197 powstała z braku nicku bez tych liczb - I nie mogąc wymyślić nicku wybrałem SAske197 ....
 
 


Tulla
 Nagroda publiczności:

Kiedy grałam w Baldur's Gate oraz Icewind Dale zawsze byłam człowiekiem palladynem o nicku Tula. Wybierałam dobro i tak dobierałam swoją drużynę. Nick zainspirowany był moją ulubioną postacią z Sagi o Ludziach Lodu - Tulą Backe..mamy ze sobą wiele wspólnego:)Tula przeżyła wiele barwnych przygód, była pogodną osobą o dużym poczuciu humoru..kiedyś w tajemniczy sposób zniknęła..aby powrócić po latach..i ja zniknęłam z Baldur's Gate i powróciłam po latach..do innego świata, do swiata Feo, odmieniona, starsza..mądrzejsza..swój nick wzbogaciłam o jedno "l"..bo w międzyczasie pojawiła się Tulla - bohaterka sztuki Guntera Grassa..gdańszczanka..bezkompromisowa, harda..z pozoru..w środku dobra i wrażliwa..troszkę jak Tula Backe..i tak oto połączyłam Tulę i Tullę, w Tulcię ze "smoków"..lubię ją i nigdy się z nią nie rozstanę:)..nomen omen..czy wiecie, że w Irlandii jest miasto, które nazywa się ..Tulla? Może kiedyś się tam wybiorę.
 
 

 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych