Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Opiekunowie pupili

Dostępna: od 11. poziomu u  Bony Benity i Miłej Miły.

 

????? ??????  ????? ????

 

Opis: Kto z mieszkańców Feo nie wpadał w zachwyt na widok słodkich pupili, dorastających w sytości i zadowoleniu pod opieką Bony Benity i Miłej Miły? Młode poskromicielki dzielnie - bez niczyjej pomocy - oswajają drapieżne zwierzaki i inne istoty, o których mało kto na świecie słyszał - malutkie wróżki, widziadła i nawet bałwanki! Sami przyznacie, że to najlepszy dowód na to, że samym tylko dobrem i miłością wiele można zadziałać?!

Jeśli osiągnąłeś 11. poziom i opanowałeś magiczne umiejętności, odpowiadające Twojemu poziomowi, nastał czas, żebyś zaczął efektownie z nich korzystać, pomagając mieszkańcom fermy! Zaznaczyć w tym miejscu należy, że nie wymaga to zbyt wielkiego nakładu pracy. Wszystko, co potrzeba dzielnym maluchom to dobra opieka, troskliwe ręce właściciela i odrobina czarodziejskiej siły, która wzmocni pupile i uczyni z nich pewnych i wiernych obrońców!
  

 


Raz dziennie właścicielka fermy może podarować Ci czarodziejski medalion, który traci swą magiczną moc punktualnie po upływie godziny. Postaraj się pokonać w tym czasie jak najwięcej złych potworów, włóczących się po ziemiach Feo, przy czym zwróć uwagę, żeby Twój przeciwnik nie był słabszy od Ciebie o więcej niż o jeden poziom... Jeśli spełnisz te warunki, ze zwłok zabitych bestii zdołasz zebrać specjalną życiową substancję, nieodzowną do tego, aby pupile nabrały sił i zręczności. Przekaż swoją zdobycz Bonie Benicie i Miłej Mile - poskromicielka opowie wszem i wobec o Twojej dobroci, a Twoja reputacja wśród Opiekunów Pupili znacznie wzrośnie!
 


Jeśli nie chcesz, żeby Twoje pupile nabierały sił na poczet zamordowanych potworów, możesz pomóc poskromicielce pupili także w inny sposób. Na fermie, w której przebywa tyle kapryśnych maluchów, zawsze znajdzie się coś do roboty. Co trzy dni Bona Benita i Miła Miła zlecają ochotnikom jakieś ważne zadanie: na przykład muszą oni pojmać młode rozmaitych potworów, żeby następnie je wychować... Zadanie to nie należy bynajmniej do najłatwiejszych, bo krwiożercze potwory z całą pewnością będą bronić swego potomstwa do ostatniej kropli krwi! Oczywiście za taką ciężką misję czeka odpowiednia nagroda - nie tylko miłość i oddanie nowych pupili, lecz ponadto poważanie wśród Opiekunów!Ma się rozumieć, że im częściej będziesz odwiedzać właścicielkę fermy i wykonywać jej polecenia, tym łatwiej będzie Ci zebrać dużą ilość życiowych substancji za jednym zamachem! Nie dziw się w związku z powyższym, że jeśli przegapisz wizytę u poskromicielki, następnym razem Twoje łupy nie będą tak wielkie. Nawiasem mówiąc, wzrost Twojej reputacji zależy od ilości zebranych substancji! Doświadczeni Opiekuni Pupili mogą oprócz tego nabywać w fermie cudowne eliksiry dla swoich pupili, nie jest też wykluczone, że w przyszłości sprawisz sobie rzadko spotykanego pupila!
Pokaż, że masz serce, zaopiekuj się małymi mieszkańcami fermy, pomóż im nabrać sił!

 
 
Wzrost reputacji jest również dostępny za pomocą przedmiotu Iskra Niebiańskiego Ognia. Oddać ją można postaci, która wydaje   reputację. 1 Iskra daje 200 punktów reputacji.
 
Uwaga! Obowiązują następujące ograniczenia na uzyskanie reputacji:
Zakończona misja «Opiekunowie pupili»
 
 

    

Nagrody dla Opikunów Pupili

 

Reputacja

Medal

Nagroda

500

1000

2000

3000

MISJA

 
 

 

Misja na kult
Aby otrzymać medal kultu, należy dostarczyć surowce postaciom w grze:
Bieżący cel:
Przynieś czarodziejowi 100 szt., 100 szt. i 100 szt.
 Nekromancie ,  Okultyście Koeszu 50 szt.
Demonologowi 10 szt., 190 szt.
 Lady Kordelii ,  Lady Minerwie 500 szt., 5 szt.

  
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych