Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Łowcy Cieni

Dostępna: od 11. poziomu, po przejściu misji "Zapoznanie się z Łowcami Cieni", którą zleca bojownik z mrokiem Asselander.

 

 

W te zamierzchłe czasy, kiedy stworzony przez bogów żywiołów świat Feo budził się do życia, a Wybrańcy porzucali jego bezkresne przestworza, trzech przedstawicieli wielkiej rasy skazali się na dobrowolne wygnanie. Postanowili zostać w młodym świecie, aby śledzić jego rozwój. Przez kilka stuleci Wybrańcy żyli w Feo w tajemnicy przed innymi istotami, a sekret swojego przebywania w tym świecie powierzyli jedynie wielkiemu czarodziejowi Unariusowi, w zamku którego znaleźli schronienie. Potężne olbrzymy przysięgły pięknej Szearze, że nie będą ingerować w życie mieszkańców świata i że zachowają obraną przez siebie rolę bezstronnych obserwatorów. I tylko jeden raz Ulwarno, Asselandr i Barochmung złamali swoje słowo... Spełniając ostatnie życzenie Unariusa, stworzyli oni magiczną zasłonę, która przytrzymywała jednego z olbrzymów Chaosu w przeszłości, nie pozwalając mu wyrwać się na wolność. Dla podtrzymania przegrody Wybrańcom potrzebna jest jednakże specjalna widmowa materia... Wyciąga się ją z Cieni widmowych istot, które przebywają w Krainie Widzeń. Aby je zdobyć, trzeba mieć specjalną wiedzę i umiejętności, jakimi władają Łowcy Cieni.  

 

Zdobycie reputacji

 

Potwory na polowaniu

Ważność

Widmowy kadchas [11]

(1) do 500

Widmowa skolopendra [12]

(1) do 1000

 

 
 
 

 

Zdobycie reputacji

 

Potwory na polowaniu

Cień

Ważność Cieni

Widmowy kadchas [11]

Widmowa skolopendra [12]

(10) do 1000

Widmowa perłowa skolopendra [13]

Widmowy dajgon [14]

(10) do 2000

Widmowe cysfeny [15]

Widmowa baraguza [15]

(10) do 3000

 

 
 
 

 

 
 
Wzrost reputacji jest również dostępny za pomocą przedmiotu Iskra Niebiańskiego Ognia. Oddać ją można postaci, która wydaje   reputację. 1 Iskra daje 60 punktów reputacji.
 
Uwaga! Obowiązują następujące ograniczenia na uzyskanie reputacji:
Zakończona misja «Znajomość z Łowcami Cieni»
 
 
 

Dołączyć do Łowcy Cieni może każdy wojownik, który osiągnął 11. poziom i nie boi się wyruszyć na polowanie w dalekie widmowe ziemie. Istoty, zasiedlające Krainę Widzeń, natychmiast wyczuwają żywe mięso i rozrywają na kawałki każdego, kto wtargnie na ich terytorium. Dlatego też Łowcy Cieni stosują Piaski Zapomnienia, które na ściśle określony okres czasu pozwalają im stać się częścią widmowego świata i umożliwiają polowanie na pradawnych duchów mieszkańców Feo.

 

Nagrody dostępne w magazynie łowców

 

Reputacja

Medal

Nagroda

500

1000

2000

3000

MISJA

 
 
 

 

Im wprawniejszy jest łowca i im więcej cieni jest on w stanie zdobyć, tym szybciej rośnie jego reputacja Łowcy Cieni. Najlepszym łowcom duchów Wybrańcy dają w prezencie pradawną runę, której magiczna siła jest w stanie wpłynąć na pojemność kieszeni bojowego pasa. Dzięki runicznym czarom można umieścić w jednym slocie 2 absolutnie różne bojowe eliksiry, a następnie użyć podczas walki jednego z nich - w zależności od tego, który z nich się przyda w danej chwili

 

Serentil

 

Przyrząd

Cień
Efekt

 

 
 
 

 

Misja na kult
Aby otrzymać medal kultu, należy przejść kilka etapów:
I etap:
- oddać Asselanderowi zasoby:
1 szt., 3 szt., 100 szt., 30 szt. i 5 szt.
Zasoby można zdawać partiami: wianek, serca i zgubne cienie po 1 szt., złowieszcze cienie po 5 szt., a mroczne cienie po 10 szt.
II etap:
- w odpowiednich lokacjach należy przeprowadzić walki z 5 Strażnikami, poziom od [11]do[15], podobne do zwykłych potworów z Wysp
III etap:
- w odpowiedniej lokacji należy pokonać Cień Halifrona. Do kręgu zaklęć należy załadować czar "Ujawnienie" wydany po pobraniu misji. Poziom życia potwora 40.000, ciosy 420-530

  
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych