Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Eldziwy

 

 Mag Czuli-a-Wejna
 

Wzgórza Gniewu

Potężna czarodziejka pradawnej rasy eldziów od wielu stuleci prowadzi krwawą wojnę ze znienawidzonymi krofdorami. Czuli-a-Wejna odziedziczyła po swoich słynnych przodkach sekrety niezwykłej magii, które wykorzystuje w imię sławy swojego rodu.

 
 

 

Mag Feri-a-Maja
 

Феери-а-Майя

Forpoczta Eldziwów

Czarodziejka ta, wywodząca się z pradawnej eldziwskiej rasy, poświęciła swoje życie świętej wojnie z krofdorami i służeniu wielkości swojego rodu. Feri-a-Maja władza zadziwiającą sztuką magii, którą odziedziczyła jako spadkobierczyni wielkiego plemienia.

 
 

 

Wojownik Glif-a-Mirej
 

Глиф-а-Мирей

Rozdroże

Nieustraszony wojownik rasy eldziwów, który rzucił złożył wszystkie swoje siły i wiedzę na ołtażu zwycięstwa z odwiecznym przeciwnikiem - plemieniem krofdorów. Glif-a-Mirej szanuje prawa swojego rodu i hołduje tradycji, stanowi wzór do naśladowania dla młodych wojowników.

 
 

 

Wojownik Lem-a-Ruwin
 

Лемм-а-Рувий

Dolina Marzeń

Ten eldziwski wojownik gotów jest oddać życie za wielkość i rozkwit swojego plemiona. Lem-a-Ruwin walczy jak lew na polach bitew, świecąc przykładem dla świeżo upieczonych wojowników.

 
 


 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych