Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Krofdorzy


Mag Dimedora
 

Димедора

Obóz bojowy krofdorów

Wybitna mag krofdorów jest nieprzejednanym wrogiem plemienia eldziwów. Poraża nieprzeciętną fizycznością i zna tajemnice pradawnej magii swojego rodu, które wykorzystuje w trwającym już stulecia konflikcie ras.

 
 

 

Mag Reodora
 

Реодора

Osiedle Tremor

Tej wielkiej czarodziejce krofdorskiej rasy udało się opanować pradawną magię plemienia i oprócz tego ujarzmić żywioł ognia, który jest tak bliski jej wspaniałemu narodowi. Wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności w starciach z zagorzałym wrogiem - eldziwami, Reodora walczy jak lwica ku sławie swojego narodu.

 
 

 

Wojownik Swodor
 

Свудор

Martwa Dolina

Wielki wojownik krofdorskiej rasy, który zdobył sławę i szacunek w krwawych starciach z odwiecznym wrogiem - eldziwami. Trudno znaleźć wojowników, którzy w bitwach dorównywaliby temu ognistemu olbrzymowi, który wyróżnia się doświadczeniem i zdecydowaniem.

 
 

 

Wojownik Gredor
 

Гредор

Popielisko

Ten słynny wojownik krofdorów ma za sobą mnóstwo bitew i starć, w których bez mrugnięcia okiem ryzykował życiem w imię wielkości swojego narodu. Paląca nienawiść do zaciekłych wrogów, eldziwów, dodaje Gredorowi sił i inspiruje go do nowych wyczynów.

 
 


 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych