Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

 Posiadłość  Następna

Informacja ogólna

Parcela

     Kupno parceli

     Sprzedaż parceli

     Przeniesienie posiadłości

Energia

Budowa

     Wykop

     Budynki

Informacja ogólna

 

Posiadłość - własność gracza, która przynosi postaci wyjątkowe możliwości w grze:

- dysponowanie skrytkami w banku i nie tylko na odległość - na całym świecie;
- automatyczna produkcja przedmiotów według już wyuczonych przepisów;
- „zamrożenie” przedmiotów z terminem przydatności;
- automatyczny trening pupili bez zdobywania punktów doświadczenia przez ich właściciela;
- zmniejszenie/zwiększenie zdobywanego doświadczenia w walkach;
- zwiększenie zdobywanego męstwa w walkach i wiele więcej.

 

Parcela

 

Kupno parceli

Parcelę mogą nabyć wojownicy od 5. poziomu. Otwórz globalną mapę świata, poszukaj w lewym dolnym rogu przycisku przejścia mapy na tryb nieruchomości. Po kliknięciu przycisku wyświetlą się ceny parceli w różnych lokacjach wybranego obszaru. Wybierz pasującą ofertę i kup parcelę. Jeśli transakcja dojdzie do skutku - gratulujemy! Jesteś teraz właścicielem parceli.
  
 

 

Droga na parcelę prowadzi z tej lokacji, w której znajdowałeś się w chwili dokonania jej zakupu.

 

Jeśli zapomniałeś, gdzie znajduje się Twoja działka, możesz sprawdzić jej położenie na mapie świata lub w specjalnej zakładce w informacji o postaci.

 

 

Cena parceli zależy od stopnia zaludnienia wybranej lokacji (o ile postanowiłeś kupić „państwową” działkę). Im więcej parceli znajduje się w lokacji, tym wyższa jest cena kolejnych sprzedawanych tam działek. Parcelę możesz też odkupić od innych graczy.

Uwaga! Kupić możesz dwie parcele, ale tylko na jednej możesz zbudować posiadłość.

 

Sprzedaż parceli

Sprzedać można tylko taką parcelę, na której nie znajduje się posiadłość. Taka parcela zaznaczona jest na mapie w specjalny sposób.

 

 

 

W trybie „nieruchomości” mapy świata w lokacji, w której znajduje się Twoja dodatkowa parcela, istnieje możliwość jej sprzedaży. Podajesz cenę, jaką uznasz za stosowną.

 

 

Uwaga! Podana przez Ciebie cena parceli, którą zamierzasz sprzedać, nie ma żadnego wpływu na „państwowe” ceny parceli.

 

Przeniesienie posiadłości

Jeśli posiadasz dwie parcele, możesz przenieść wszystkie swoje budynki z jednej lokacji do drugiej. Cena jednej „przeprowadzki” wynosi  10. Nie trzeba przy tym na nowo wznosić budynków, ponieważ posiadłość zostaje przeniesiona natychmiast bez jakichkolwiek zmian.

 

 

Aby rozpocząć przenoszenie posiadłości, należy kliknąć przycisk  na mapie świata.

 

Energia

 

Energia to atrybut, zużywany przy wznoszeniu budynków posiadłości. Każdy kolejny etap budowy wymaga określonego poziomu energii. Codziennie gracz może kupić co najwyżej maksimum jej możliwego poziomu (w zależności od poziomu postaci od 100 do 161). Energię mogą gromadzić tylko gracze od 5. poziomu, o ile kupili parcelę.
  
maks. ilość energii
 
poziom graczamaks. energii na dobę
5100
6110
7121
8133
9146
10+161
 
 
  
Uwaga! Maksimum dotyczy tylko osobistego gromadzenia energii i nie odnosi się do limitu utraty energii.

 

Energię można zdobyć tylko następujący sposób:

1. W walkach z potworami w Twoim przedziale poziomów, z których spada pieniężny drop (tzn. za potwory z misji nie dostaje się energii)lub w walkach PvP z wojownikami, kiedy zdobędziesz ich skalpy.

2. Energię możesz też kupić w trakcie budowy, jeśli zamieścisz odpowiednie ogłoszenie na „giełdzie energii”. Uwaga! Nie możesz kupić więcej energii niż masz ryolitu w plecaku.

 
 
Po utworzeniu zgłoszenia budynek zacznie się budować automatycznie, o ile jakiś gracz potwierdzi chęć pracowania dla Ciebie.
Uwaga! Podczas tworzenia zgłoszenia na kupno energii, w zależności od jego rodzaju, z Twojego plecaka od razu pobierana jest potrzebna ilość ryolitu i pieniędzy.
 
W przypadku anulacji zgłoszenia na zakup energii lub zużycia części własnej energii na budowę, pieniądze i ryolit podlegają zwrotowi.
 
Po osiągnięciu maksymalnej wartości na Twoim poziomie atrybut energii przestaje wzrastać. Wyzerowanie atrybutu energii zachodzi raz na dobę, o północy czasu serwera, przy czym już nagromadzona energia nie znika, lecz żeby zgromadzić kolejną porcję energii, musisz zużyć wcześniej zdobyte punkty.
Własną energię możesz sprzedać na „giełdzie energii”. Służy temu przycisk Pracuj, znajdujący się w górnym prawym rogu Twojej posiadłości lub na mapie świata.
 

Budowa

 

Wykop

Na początku Twoja parcela nie jest zabudowana, zaznaczone są na niej jedynie place (wykopy) pod budowę.

 

 

 

 

 

Jeśli chcesz zbudować budynek, musisz mieć w plecaku określoną ilość ryolitu i energii.

Ryolit - to niezwykle wytrzymały materiał, niezbędny przy budowie i modernizacji każdego budynku w posiadłości. Ryolit można kupić w każdym budynku w posiadłości w trakcie jego budowy.

 

Budynki

W chwili obecnej w posiadłości można wybudować dziewięć rodzajów budynków do piątego poziomu włącznie.

Uwaga! Dla każdego przedziału poziomów postaci istnieje ograniczenie w postaci maksymalnego poziomu budowy budynków w posiadłości.

 

maks. poziom posiadłości
 
poziom graczamaks. poziom posiadłości
51
62
73
84
95
10+6
 
 

 

Ratusz to główny budynek w posiadłości. Umożliwia on kontynuację budowy oraz kupno kilku dodatkowych skrytek w magazynie. Żadnego budynku nie można ulepszyć do poziomu wyższego od poziomu ratusza. Więcej

 

Lazaret przyśpiesza procesu leczenia ran, odniesionych w walce. Skuteczność leczenia zależy od poziomu budynku. Więcej

 

Obelisk Męstwa w zależności od czasu, spędzonego przez właściciela w posiadłości, zwiększa ilość zdobywanego w walkach męstwa. Więcej

 

Kolumna Doświadczenia w zależności od czasu, spędzonego przez właściciela w posiadłości, zwiększa/zmniejsza ilość zdobywanego w walkach doświadczenia. Więcej

 

Warsztat - to miejsce, w którym właściciel posiadłości produkuje przedmioty według własnych przepisów. Wydajność produkcji zależy od poziomu budynku. Więcej

 

Składnica -w niej właściciel posiadłości może „zamrażać” wszelakie przedmioty, które mają termin przydatności. Więcej

 

Ferma - miejsce tresury pupili, gdzie obrastają one w doświadczenie. Efektywność nauki zależy od poziomu budynku. Więcej

 

Poczta - umożliwia właścicielowi wysłanie wiadomości bezpośrednio ze swojej posiadłości. Budynek ten powstaje na pierwszym poziomie posiadłości i później nie ulega już żadnym zmianom.

 

Sklep - oferuje w sprzedaży jedzenie, bojowe eliksiry oraz unikalne materiały eksploatacyjne i prezenty. Więcej

 

Mur - chroni przed atakami innych graczy, którzy używają Zwojów Ataku/Kata lub moroków. Więcej

 

Budowa posiadłości będzie się aktywnie rozwijać, to znaczy w przyszłości pojawią się nowe budynki i możliwość rozszerzenia parceli. Informacje o nowościach będą publikowane na tej stronie.

 


 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych