Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Zakazane Miasto

W ruinach i zgliszczach starożytnego miasta zarłgów żyją potomkowie założycieli kasty wojowników, którzy skazali się na wygnanie w imię wielkiego celu. W labiryntach opuszczonej osady można znaleźć rzadko występujące artefakty i potężne zbroje. Niestety, nie każdy wychodzi z niego żywy...

 

 

Zalecany poziom: 16. i wyżej

Czas przejścia: do 48 godzin

Można wchodzić: raz na 7 dni

Wielkość grupy: 5 uczestników

 

Poziom i ekwipunek
 

W walce z mieszkańcami Zakazanego Miasta można zdobyć łuski zarłogów. Wartość trofeów zależy od siły potworów. Im potężniejszy jest zarłóg, tym większa nagroda. Dzięki łuskom zarłogów można zwiększyć reputację Profanatorów Grobów lub zdobyć unikalny ekwipunek.

 

FergoszOrtega

 

W celu zwiększenia reputacji Profanatorów Grobów trzeba dostarczać łuski zarłogów tropicielowi Fergoszowi w Basgórze lub Ortedze w Uzbordzie.

 

Bretwił OdważnyErding Nieustraszony

 

Warunkiem otrzymania unikalnego ekwipunku jest zebranie wymaganej ilości łusek zarłogów określonego rodzaju, kupienie szkieletu zbroi u  Bretwiła Odważnego lub Erdinga Nieustraszonego na placu Waltrei lub Rumengardu oraz wymienienie ich na wybrany ekwipunek.

 

Ekwipunek

Wymogi

400

400

400

400

400

400

 

 
 

 

Potwory i nagroda
 

 

Potwór

Nagroda

 

Skrzydlaty stróż [16]

 

 

Boss

Nagroda

 

Rzeczny stróż [16]

 

50

 

 

Informacja o zmianie warunków przejścia instancji pojawi się na tej stronie.

Życzymy przyjemnej gry!

 

 
 

  
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych