Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Bóstwa Wody Nimfei

Dostępna: od 11. poziomu. Brak reputacji Bóstwa Powietrza Sylfei.

 

Opis: Z dawien dawna plemiona habów czczą wielkie bóstwo wodnych żywiołów w nadziei, że zapewni im ono ochronę i błogostawieństwo. Obdarzona darem nieśmiertelności Nimfea przyjmuje ofiary mądrych istot z wyłupiastymi oczami, strzegąc ich łaskawie przed ciemnymi siłami i darując najrozmaitsze dobra.

 

 

Wojownicy, których los zaprowadzi na Mgliste Wyspy, mogą również spróbować zyskać sobie przychylność Nimfei. Wsparcie bogini mogą sobie zapewnić, składając ofiary w Dolinie Baraguz na ofiarniku, nazywanym przez habów Nimfeuszem.

 

W ofierze bóstwo wody przyjmuje cenne surowce świata Feo, edal i Eliksir Szczęścia, przy pomocy których pomaga swoim ulubieńcam habam.

 

Im szczodrzejsza będzie Twoja ofiara, tym większa szansa, że bogini okaże Ci przychylność i zwiększy się Twoja reputacja.

 

Surowce na ofiarę

 
do 1499 reputacji

+

od 1500 punktów reputacji

 
 

 

Zgodnie z tradycją ofiary należy składać bóstwu w wodnej sferze. Bez magicznej otoczki Nimfea nie przyjmuje darów! Wielce szanowny Niebieskobrzuch zawsze gotów jest służyć wodną sferą, którą chowa w swej spiżarce, w zamian za 1

 

Niebieskobrzuch

 

Bóstwa to istoty kapryśne i ambitne. Jeśli złożysz ofiary Nimfei, wzniecisz gniew Sylfei i ucierpi Twoja reputacja u bóstwa powietrza.

 

Każdego wyznawcę, który złoży ofiary na Nimfeuszu, bóstwo wody otoczy na 2 godziny swoją łaską. Może też zaszczycić swojego zwolennika obecnością w walce i podarować mu specjalny boski efekt.

 
 
Wzrost reputacji jest również dostępny za pomocą przedmiotu Iskra Niebiańskiego Ognia. Oddać ją można postaci, która wydaje   reputację. 1 Iskra daje 125 punktów reputacji.
 
Uwaga! Obowiązują następujące ograniczenia na uzyskanie reputacji:
Brak reputacji Bóstwa Powietrza Sylfei od 500 i wyżej
Brak efektu «Dar Sylfei» na postaci
 
 

 

Łaska Nimfei

 

Reputacja

Łaska

Efekt

brak

500

1000

2000

3000

Kult
 
 

 

Od ilości punktów reputacji zależy częstotliwość, z jaką Nimfea będzie okazywać pomoc w walce, oraz efekty, stosowane przez bóstwa w ramach wsparcia.

 

Surowce do kultu

 

Reputacja

Medal

Efekt stały

500

1000

2000

3000

MISJA

 
 

 

Misja na kult
Bieżący cel:
Należy zdobyć i złożyć na Nimfeuszu nastepujące surowce:

 

Dary na Kult

 

150 20 1389 1389 500 500 12500 12500
 
 

 

Interakcje z reputacją Bogini Sylfei
Każde podniesienie reputacji bogini powietrza Sylfei będzie zmniejszać reputację Nimfei o 50.
Jeśli posiadamy medal kultu bogini Sylfei i chcemy pokłonić się bogini Nimfei musimy złożyć jednorazową ofiarę, po której będzie możliwe zdobywanie reputacji Nimfei.

 

Dar przebłagania

 

10 5 93 93 33 33 833 833
 
 

  
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych