Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Bóstwa Powietrza Sylfei

Dostępna: od 11. poziomu. Brak reputacji Bóstwa Wody Nimfei.


Opis: Z dawien dawna plemiona habów czczą groźne bóstwo powietrznych żywiołów w nadziei, że zapewni im ono ochronę i błogosławieństwo. Nieśmiertelna Sylfea przyjmuje łaskawie ofiary mądrych istot z wyłupiastymi oczami. Obsypuje ich w zamian najrozmaitszymi darami oraz powierza tajemnice pradawnej magii, przy pomocy których haby rażą swoich wrogów.

 

 

Wojownicy, których los zaprowadzi na Mgliste Wyspy, mogą również spróbować zyskać sobie przychylność Sylfei. Wsparcie bogini mogą sobie zapewnić, składając ofiary na Białej Rafie na ofiarniku, nazywanym przez habów Sylfeuszem.

 

W ofierze bóstwo wody przyjmuje cenne surowce świata Feo, edal i Eliksir Szczęścia, przy pomocy których pomaga swoim ulubieńcom habam.

 

Im szczodrzejsza będzie Twoja ofiara dla Sylfei, tym większa szansa, że bogini okaże Ci przychylność i zwiększy się Twoja reputacja.

 

Surowce na ofiarę

 
do 1499 reputacji

+

od 1500 punktów reputacji

 
 

 

Zgodnie z tradycją ofiary należy składać bóstwu w powietrznej sferze. Bez magicznej otoczki Sylfea nie przyjmuje darów! Wielce szanowny niebieskobrzuch zawsze gotów jest służyć powietrzną sferą, którą chowa w swej spiżarce, w zamian za 1

 

Niebieskobrzuch


Bóstwa to istoty kapryśne i ambitne. Jeśli złożysz ofiarę Sylfei, wzniecisz gniew Nimfei i ucierpi Twoja reputacja u bóstwa wody.

 

Każdego wyznawcę, który złoży ofiary na Sylfeuszu, bóstwo powietrza otoczy na 2 godziny swoją łaską. Może też zaszczycić swojego zwolennika obecnością w walce i potraktować jego przeciwnika specjalnym boskim efektem.

 
 
Wzrost reputacji jest również dostępny za pomocą przedmiotu Iskra Niebiańskiego Ognia. Oddać ją można postaci, która wydaje   reputację. 1 Iskra daje 125 punktów reputacji.
 
Uwaga! Obowiązują następujące ograniczenia na uzyskanie reputacji:
Brak reputacji Bóstwa Wody Nimfei od 500 i wyżej
Brak efektu «Dobrodziejstwo Nimfei» na postaci
 
 

 

Dar Sylfei

 

Reputacja

Łaska

Efekt

brak

500

1000

2000

3000

Kult
 
 

 

Od ilości punktów reputacji zależy częstotliwość, z jaką Sylfea będzie okazywać pomoc w walce, oraz efekty, stosowane przez bóstwa w ramach wsparcia.

 

Efekty stałe

 

Reputacja

Medal

Efekt stały

500

1000

2000

3000

MISJA

 
 

 

Misja na kult
Bieżący cel:
Należy zdobyć i złożyć na Sylfeuszu nastepujące surowce:

 

Dary na Kult

 

150 20 1389 1389 500 500 12500 12500
 
 

 

Interakcje z reputacją Bogini Nimfei
Każde podniesienie reputacji bogini wody Nimfei będzie zmniejszać reputację Sylfei o 50.
Jeśli posiadamy medal kultu bogini Nimfei i chcemy pokłonić się bogini Sylfei musimy złożyć jednorazową ofiarę, po której będzie możliwe zdobywanie reputacji Sylfei.

 

Dar przebłagania

 

10 5 93 93 33 33 833 833
 
 

  
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych