Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Strażnicy Magii

Dostęp: od 11. poziomu.

Po przejściu misji «Ciekawa lektura», zlecanej przez  kronikarza Rupiecza.

 

Rupiecz

 

Wielki pociąg do wiedzy kryje się w sercach Wybrańców. Dawno temu każdy z nich postanowił zostać w świecie Feo, aby badać śmiertelne istoty i ich zdumiewające życie na dwóch kontynentach. Historia to największa życiowa pasja kronikarza Rupiecza. Rękopisy i księgi, kryjące w sobie tajemnice stuleci, przedstawiają dla niego największe skarby. Wszechwidzący Wybraniec pragnął dowiedzieć się wszystkiego o rasach, niegdyś zaludniających Feo lub do tej pory żyjących na tym świecie... Na ziemi istnieje jednakże tylko jedno miejsce, gdzie zebrano starożytne księgi z całego świata...

 

Wejście do opuszczonej biblioteki pomoże znaleźć czarodziej Ulwarno, który zaopatrzy cię w zwój teleportacji. Skarbnica Rękopisów Imuar, wznosząca się pośród górskich szczytów. Czeka Cię tu spotkanie z przenikliwymi nadzorcami, strzegącymi pergaminów przez grabieżcami. Między półkami włóczą się dziwne istoty, które zdmuchują kurz z ksiąg. Strażnikom tym dotrzymuje towarzystwa Troll. Dwno temu nadzorcy uwięzili go na łańcuchu, żeby bronił biblioteki. Po pewnym czasie stwór ten jednak wyrwał się na wolność. Teraz Troll nie uznaje dawnych właścicieli, co oznacza, że może zaatakować każdego.

 

Ulwarno

 

Jak zdobywać reputację?
I sposób - odwiedzać instancję Skarbnica Imuar i zabijać Trolla [12]. Wykorzystując tylko ten sposób wbijemy reputację dośc tanim kosztem (5  za wejście, wydatki na walkę), jednak będzie to trwało długo. Rękopisy zdobyte w instancji można sprzedawać i odzyskać część kosztów.
II sposób - zdobywać samemu i/lub kupować rękopisy ze Skarbnicy Imuar. Jest to dość drogi, ale szybki sposób na wbijanie reputacji.

 

 
 
Potwór

Nagroda

 

 

 

+20 Reputacji Strażników Magii

 

 
 

 

Aby zdobyć kilka rękopisów, przekradnij się obok sług skarbnicy i wywiedź w pole Trolla, którego legowisko mieści się w jednej z sal. Jeśli w trakcie tego wypadu wpadnie Ci w ręce księga, która przejdzie próbę Eliksiru Rupiecza, zyskasz dobrą reputację wśród Strażników Magii.

 

 Księgi i rękopisy

 
Sprawdzenie wiarygodności  

Wiarygodne

  Nagroda
+

+ 10 Reputacji Strażników Magii
 
 

 

Uwaga! Ilość punktów reputacji, zdobywanych za dostarczenie określonych ksiąg i rękopisów, podyktowana jest progami reputacji.

 

Szczegółowo o tym w tablicy poniżej:

 

 
 

 

 Księgi i rękopisy Próg reputacji
do 500 reputacji
do 1000 reputacji
do 2000 reputacji
do 3000 reputacji

 

 
 
 

 

Każdy wojownik, który osiągnął 11. poziom, może zdobyć przychylność Strażników Magii. Kiedy dostarczasz kronikarzowi pisma ze skarbnicy kronikarzowi, zwiększasz nie tylko odnośną reputację, lecz ponadto zyskujesz dostęp do magicznych rękopisów z unikalnymi bojowymi zaklęciami. Medale zaś, którymi zostaniesz odznaczony, w oczach Wybrańców stanowią godny dowód zasług.

 
 
Wzrost reputacji jest również dostępny za pomocą przedmiotu Iskra Niebiańskiego Ognia. Oddać ją można postaci, która wydaje   reputację. 1 Iskra daje 25 punktów reputacji.
 
Uwaga! Obowiązują następujące ograniczenia na uzyskanie reputacji:
Zakończona misja «Ciekawa lektura»
 
 

 

Nagrody za reputację

 

Reputacja

Medal

Nagroda

Przemieszczenie Zaklęcia

500

1000


2000


3000

-

MISJA

 

 

Redukcja czasu przywrócenia zaklęć Strażników Magii
 
 

  
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych