Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Profanatorzy grobów

Dostępna: od 16. poziomu. Bez ograniczeń. Brak święceń.

 

 

Tropiciel Fergosz Tropiciel Ortega 

 

 

Opis:  Wyobraź sobie mroczne podziemia opuszczonych zamków, starożytne grobowce, w których spoczywają prochy wielkich władców i słynnych bohaterów, zanurzone w mlecznej mgle górskie jaskinie - skarbnice niezwykle rzadkich artefaktów, na które polują kochający ryzyko profanatorzy grobów. Prawdziwym tropicielom nie są straszne żadne niebezpieczeństwa, wręcz przeciwnie, ryzyko i przeszkody tylko wzmacniają ich postanowienie dojścia do obranego raz celu. To właśnie dlatego Zakazane Miasto od zawsze przyciągało jak magnes nieustraszonych badaczy. Prowadzącą do niego potajemną ścieżkę znaleźli jednakże tylko dwaj osobnicy: tropiciel  Fergosz ze Skalistego Brzegu oraz  Ortega, urodzony na ziemiach, zwanych Podnóżem Wulkanu. Kiedy zuchwali i stanowczy profanatorzy grobąw przeniknęli do starożytnego miasta zarłogów, stwierdzili, że jego większa część legła w ruinach. Zdziesiątkowani potomkowie wojowników, którzy niegdyś założyli legendarne miasto-twierdzę, do dzisiejszego dnia bronią jego granic. Do Zakazanego Miasta może wejść każdy, kto zna sekretną drogę, za to wydostać się z niego dane jest tylko najsilniejszym i najzwinniejszym wojownikom. 


Jeśli masz ciągoty do przygód i fascynują Cię niezbadane terytoria, Profanatorzy Grobów są Twoim przeznaczeniem. O ile szaleni tropiciele  Ortega Fergosz uznają, że sobie zasłużyłeś, nauczą Cię tego rzemiosła i podzielą się sekretami. Zdradzą, jak przeżyć w Zakazanym Mieście i zdobyć cenne łuski, z których wykonuje się jedną z najmocniejszych zbroi Feo.

 

Warunkiem otrzymania jednego z unikatowych zestawów zbroi jest zebranie określonej ilości łusek zarłogów określonego rodzaju oraz kupienie szkieletu zbroi u   Bretwiła Odważnego lub   Erdinga Nieustraszonego. Im z silniejszym wojownikiem Zakazanego Miasta masz do czynienia w walce, tym mocniejszą i cenniejszą zdobędziesz łuskę.

 

Do Profanatorów Grobów może dołączyć każdy wojwonik od 16. poziomu. Czas trwania 48 godz. co 7 dni. Aby wejść do instancji należy założyc grupę z 5 osób.

 

 

Bossowie instancji

 

Boss

Nagrody

 

Rzeczny stróż [16]

50 +10 reputacji Profanatorów Grobów (do 500)

 

Kapłan [17]

50 +10 reputacji Profanatorów Grobów (do 1000)

 

Karzący [18]

50 +10 reputacji Profanatorów Grobów (do 2000)

 

Opiekun [18]

50 +10 reputacji Profanatorów Grobów (do 2500)

 

Łowca głów [20]

50 +10 reputacji Profanatorów Grobów (do 3000)
 
 
 

 

 

 

Reputacja:

 

Zdobycie

Znaczenie

1

(1) do 500

2

(1) do 1000

3

(1) do 2000

4

(1) do 2500

5

(1) do 3000

 
 
 

 

 

Nagrody w zbrojowni

 

Reputacja

Medal

Nagroda

500

 

1000

 

2000

 

3000

 

MISJA

 
 

  
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych