Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Małe rasy

 

Zwiastunka duchów
 

Zwiastunka duchów

 Arktyczny Łańcuch
(Wyspy Wiecznego Chłodu)

Znachorka, która całe swoje życie poświęciła leczeniu yeti. Jej wiedza i umiejętności uratowały przed śmiercią wielu mieszkańców północy. Pomimo faktu, że chłody i zamiecie, panujące na lodowych wyspach przedstawiają dla niej niebezpieczeństwo, zwiastunka duchów nie porzuca rodzinnego kraju, ponieważ wie, że jej krewni nie mają szans przeżycia bez jej pomocy. Trudno jest zrozumieć jej mowę, ponieważ język yeti jest obcy mieszkańcom kontynentu. Mądra uzdrowicielka nieustannie uczy się jednak nowych słów, wsłuchując się w rozmowy marynarzy. Wojownicy Feo przezwali znachorkę Czancharą, ponieważ trudno jest im wymówić imiona yeti. Przesądne yeti twierdzą, że nad dobrą lekarką sprawują pieczę dusze przodków.

 
 

 

 

Szaman Tujgun
 

Szaman Tujgun

 Błędna Wyspa
(Wyspy Wiecznego Chłodu)

Potężny czarownik yeti, darzony szacunkiem przez północne plemiona. Będąc pośrednikiem między światem żywych i królestwem umarłych, szaman potrafi wyleczyć każdą chorobę za pomocą zaklęć, przestrzec przed niebezpieczeństwem, przepowiedzieć przyszłość i rozmawiać z pradawnymi duchami lodowych ziem. To właśnie jemu powierzono strzeżenie magicznej wieży Błędnej Wyspy przed zakusami złych mocy.

 
 

 

 

Chwyt-zawierucha

 

Chwyt-zawierucha

 Arktyczny Łańcuch
(Wyspy Wiecznego Chłodu)

Najbardziej światła i mądra przedstawicielka rodu yeti. Chociaż język mieszkańców kontynentu przedstawia dla niej twardy orzech do zgryzienia, śnieżna chwytka chętnie uczy się nowych słów i oświeca swoich ciemnych krewnych wiedzą przejętą od mieszkańców Feo. Próbuje nawet leczyć chorych yeti, jej leczenie nie zawsze przynosi efekty, ponieważ prostoduszna znachorka jest nieprawdopodobnie przesądna i bardziej wierzy w miłosierdzie bogów niż w skuteczność działania lekarstw. Ponieważ mieszkańcy Feo mają problemy z wymówieniem imion yeti, merechody przezwali znachorkę Magrisą.
 
 

 

 

Szarobrzuch
 

Szarobrzuch

 Biała Rafa
(Mgliste Wyspy)

Szacowny tab-hab, który doczekał się zaszczytnego dla każdego przedstawiciela plemienia habów przezwiska szarobrzucha, jest jednym z nielicznych habów, którzy znają język mieszkańców Feo. Większą część dnia mądre stworzenie spędza w maleńkim słonym jeziorze, którego chłód chroni go przed południowym upałem.

 
 
 

 

 

Niebieskobrzuch
 

Niebieskobrzuch

 Biała Rafa
(Mgliste Wyspy)

Szacowny tab-hab, który doczekał się zaszczytnego dla każdego przedstawiciela plemienia habów przezwiska szarobrzucha, jest jednym z nielicznych habów, którzy znają język mieszkańców Feo. Kryjąc się przed bezlitośnie palącymi promieniami Mirrou w małym słonym jeziorku, mądre stworzenie rozkoszuje się życiem na Mglistych Wyspach.

 
 
 

  
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych