Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Wiedza sakralna

Wiedza sakralna – to szczególna umiejętność dająca wam szereg możliwości. W szczególności jest ona niezbędna dla otrzymania szeregu zadań dla wojowników 14-go poziomu, dostępu do niektórych instancji i specjalnych nagród. 
Wiedzę sakralną można otrzymać odwiedzając starożytną świątynię jednej z ras – eldziwów lub krofdorow.
 
Poważne sprawdziany, które przeszli wojownicy  Ogrium i  Chairu, pomogły eldziwom i krofdorom upewnić się o poświeceniu i sile ducha swoich nieustraszonych sojuszników. W podziękowaniu za pomoc starożytne rasy postanowiły udostępnić zwolennikom swoją największą świętość - starożytne archiwum
 
 
 
 
W celu otrzymania dostępu do archiwum i ukrytej w nim wiedzy sakralnej, wojownicy, którzy osiągnęli 11-ty poziom, muszą wykonać szereg zadań potwierdzających ich oddanie wybranej rasie.
 
Po zakończeniu misji «Niewidzialne niebezpieczeństwo» u eldziwów lub «Ukryte zagrożenie» u krofdorów, zwróćcie się do magów   Czuli-a-Wejny  Feri-a-Maji, których znajdziecie na  Wzgórzach gniewu i w  Forpoczcie eldziwów, lub odwiedźcie magów  Dimedorę ?  Reodorę, które można spotkać w  Obozie bojowym krofdorów lub w  Osiedlu Tremor  Oni zlecą wam zbadanie złowieszczej tajemnicy, która nie daje im spokoju.
 
 
 
 
Po przeprowadzeniu dochodzenia i ustaleniu, kto jest sprawcą podłej zdrady, pomóżcie również innym przedstawicielo, wielkich narodów. Wojownicy  Swodor i  Grodor, którzy zasiedlają  Martwą Dolinę i  Popielisko, chcą zapobiec rozprzestrzenianiu się czarodziejskich znaków swoich odwiecznych wrogów – - i wasz udział w tej misji przyniesie niemałe korzyści! Jednak Eldziwy nie zamierzają ignorować ataków Krofdorów! Wojownicy  Glif-a-Mirej i  Lem-a-Ruwin, stacjonujący na  Rozdrożu i w  Dolinie marzeń, planują to samo wobec swoich wrogów!  Czekają was dwa następujące po sobie zadania.
 
Potem udajcie się do magów   Czuli-a-Wejny i  Feri-a-Maji  lub  Reodory i  Dimedory, aby otrzymać dostęp do archiwum. Tutaj będziecie mogli przestudiować V część kroniki, poświeconej historii wieloletniego konfliktu między eldziwami i krofdorami.
 
Po przeczytaniu starego manuskryptu, otrzymacie możliwość udziału w odtworzeniu archiwum. Walcząc pod wpływem Ulleruni lub Irrigudo z wrogami rasy, której przysięgaliście wierność, możecie zdobywać stronice eldziwskich i krofdorskich kronik.
 
 
Magowie starożytnych ras z wdzięcznością przyjmą znalezione zwoje i zbiorą je w bezcenne annały, które będziecie mogli przestudiować.
 
Przeczytanie nowych części podwyższy sakralną wiedzę.
 
Za każde oddanie 12 stronic jednej kroniki wasza wiedza sakralna podwyższy się o 1.
 
Uwaga! Zbierając stronice, można podwyższyć wiedzę sakralną do 5.
 
Informacja o tej umiejętności będzie uzupełniania w miarę pojawiania się nowych sposbów jej rozwoju.


 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych