Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

 Zabawy w śniegu  Następna

 

Etap I Budowa Portalu

W jednym z raportów, Dowódcy odkryli informację od Magów Bojowych o ogromnej liczbie Yeti w zamkniętej lodowej Twierdzy.

 
 
 
Etap I

 

W jednym z raportów,  Gidwer i  Damirius odkryli informację Magów bojowych o ogromniej liczbie Yeti w zamkniętej lodowej Twierdzy. Dowódcy obawiają się, że Yeti mogą urządzać zbrojne najazdy i chcą temu zapobiec.
 
 
 
Aby to zrobić muszą zbudować portal i zadbać o wszystko przed spodziewanym atakiem. Dowódcy proszą Cię abyś udał się do Magów Bojowych i nauczył się od nich jak to zrobić.
 
 
 
Magowie bojowi uważają, że Twierdza jest chroniona przez magię Szamana Yeti więc nie mogą zbudować tam zwykłego portalu, potrzebują specjlanego portalu opartego na elementarnej magii. By zbudowac taki portal gracze muszą zebrać Duchy Zimy z Potworów. Z tego powodu Magowie dadzą Trunek Zimowego Spojrzenia, z którego pomocą Będzie można zbierać Duchy z Potworów.
 
 
Uwaga! To wydarzenie jest dostępne dla Wojowników z poziomów 5 i powyżej.
 
W nagrodę otrzymasz tajemniczy przedmiot - Śnieżną Sferę. Kiedy zostanie użyta w Śnieznym Mieście Yeti, bedziesz mógł otrzymać Lodowe Eliksiry.

 

Lodowe Eliksiry

 
1 szt.
3 szt.
5 szt.
7 szt. [
10 szt.
12 szt.
 
 
 
Magowie nie moga powiedziec Ci na pewno ile środków będzie potrzebnych aby otworzyć portal i proszą wszystkich wojowników, aby wzięłi udział w tym wydarzeniu.

 

Do góry
 
 

 

Ciąg dalszy nastąpi...

 

 
 
 

 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych