Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Obrońcy Tajlisimo

Dostępność: od 16-go poziomu. Bez ograniczeń.
 
Święceń udzielają  Tiu Mia lub  Lea Miu.
 
 
Tajlisimo, którego potężne korzenie sięgają głęboko pod ziemię, a rozłożyste konary rzucają cień na najdalsze granice południowych ziem, od dawna chroniło mieszkańców tej krainy. Jednak ciekawość i bezrozumna chciwość cudzoziemców zniszczyły święte drzewo i umożliwiły najgorszym istotom wkraść się do jego trzewi. Przerażające potwory wyciągają z Tajlisimo życiodajną siłę, wysysają ją dzień po dniu i pozbawiają magicznej energii drzewne duchy, przyzwane by chronić drzewo.
 
2 + 4 + 2 + 2 + 2 +
1
+ 1
 
Uwaga! Korzeń Tajlisimo zdobywa się z nadistot w instancji «Drzewo Maurynów»!
 
Mauryni wiedzą, że w celu zachowania świętego drzewa niezbędne jest nieustanne budzenie mocy drzewnych duchów, nasycając ich eteryczne ciała pierwotną magią. I ten, kto podejmie się tego skomplikowanego zadania, ma prawo nazywać siebie Obrońcą Tajlisimo. Idąc niebezpieczną drogą od korzeni do samej korony, Obrońcy walczą z podstępnymi potworami i poszukują skrytek z unikalnymi przedmiotami, które przechowują pierwotną magię Tajlisimo. Zebrawszy wszystkie elementy, dzielni wojownicy z pomocą czarodziejskiego zwoju mauryńskiego narodu, spalają je, a magiczny ogień wyzwala energię niezbędną duchom drzewa..
 
 
Zwoje ognia można otrzymać od Tiu Mia i Lea Miu w zamian za potrzebne im surowce.
 

Zdobywanie reputacji

 

Otrzymanie

Wartość

(50) do 500

(50) do 1000

(50) do 2000

(50) do 2500

(50) do 3000

 
 
 
 

 

Bossowie instancji

 

Boss

Nagroda

 

+50 reputacji obrońców Tajlisimo (do 500)

 

+50 reputacji obrońców Tajlisimo (do 1000)

 

+50 reputacji obrońców Tajlisimo (do 2000)
 
 
 
 
W trakcie przechodzenia rytuału z magicznym ogniem Obrońcy Tajlisimo narażają się na ataki całych stad potężnych potworów. Pokonując monstra, z niewielkim prawdopodobieństwem mogą oni zdobyć cząstki niszczycielskiej energii – aury, mgły, które służą jako dowód umiejętności i odwagi Obrońcy Tajlisimo. Przywódczynie Maurynów wymieniają aury mgły na punkty reputacji.
 
 

Reputacja i dostępne towary

 

Reputacja

Medal

Towar

500

1000

2000

3000

Misja

 
 
 

 

Ożywiając energię duchów-obrońców, i tym samym ratując drzewo od zguby, będziecie krok po kroku podwyższać tę reputację, co pozwoli wam zaopatrzyć się w magiczne rękopisy z bojowymi zaklęciami, unikalne pupile i wierzchowce.  
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych