Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Zakon Triady

Dostępność: od 16. poziomu. Ograniczeń brak.
Święceń udziela Ulwarno.
 
 
Wiele lat temu trójka Wybrańców założyła tajne bractwo. Cel tego zakonu – chronić wiedzę o naturze triad, które czasami stają się zdobyczą wojowników w Południowych Ziemiach. Rupiecz, Asselander i Ulwarno poświęcili niemało czasu na studiowanie tych zagadkowych sfer, i każdy Wybraniec poświęcił się jednemu z żywiołów tworzących triadę – energii życia, aurze śmierci lub pierwotnej sile. Później mędrcy połączyli swoje odkrycia i utworzyli podwaliny nowej gałęzi nauk – Magii triady. Od tego czasu wielu mieszkańców Feo chciało zdobyć władzę nad trzema elementami, ale Wybrańcy czujnie strzegą swoją wiedzę przed niewtajemniczonymi.
 
 
Jeśli zasłużycie na zaufanie przedstawicieli starożytnego narodu, czaroust Ulwarno przyjmie was jako pomocników do sławnego zakonu. Wtedy odkryją się przed wami niektóre z sekretów bractwa i nauczycie się tworzyć potężne zaklęcia zapisane na tablicach Wybrańców. przyjmie was jako pomocników do sławnego zakonu. Wtedy odkryją się przed wami niektóre z sekretów bractwa i nauczycie się tworzyć potężne zaklęcia zapisane na tablicach Wybrańców, wyodrębniających cząstki triad dla przeprowadzenia rytuałów, i będziecie mogli ulepszać te magiczne przyrządy przy pomocy specjalnych szkiców.
 
+ +
+ +
+ +
                 
+ +
+ +
+ +
 
Czary tablic będą dodawać wam sił na polu bitwy, szkodzić przeciwnikowi zaklęciami i rozpraszać wrogą magię. Im częściej będziecie rozpraszać magię przeciwnika, tym więcej uznania zyskacie u założycieli zakonu. A wtedy Ulwarno pozwoli wam iść coraz dalej po ścieżce Magii triady!
 
           
            
             
            
            
 
Uwaga! Reputację można otrzymać wyłącznie poprzez używanie Tablicy sekretnych czynów Wybrańców!
 
Uwaga! Nałożenie efektu jest możliwe tylko wtedy, kiedy gracz nie znajduje się pod działaniem przeciwnego efektu. To znaczy, jeśli gracz znajduje się pod pozytywnym efektem, to negatywny można nałożyć na niego dopiero po uprzednim usunięciu pozytywnego, np. za pomocą Tablicy sekretnych czynów Wybrańców.
 
 
Wzrost reputacji jest również dostępny za pomocą przedmiotu Iskra Niebiańskiego Ognia. Oddać ją można postaci, która wydaje   reputację. 1 Iskra daje 50 punktów reputacji.
 
Uwaga! Obowiązują następujące ograniczenia na uzyskanie reputacji:
Zakończona misja «Spotkanie z Zakonem Triady»
 
 
 
 

Reputacja i towary

 

Reputacja

Medal

Towar

0 -

250 -

500

1000

2000

3000

MISJA

 
 
 

 

Przypominamy, aby otrzymać fragmenty efrylu potrzebny jest Efryl niskiej jakości i Mikowy pobijak. Z pewnym prawdopodobieństwem otrzymacie jeden z fragmentów efrylu: Rdzeń efrylu, Trójkątny element efrylu, Spirala efrylu, Jądro efrylu, Okrągły element efrylu.

 

+

 

Aby wymieniać się elementami efrylu z innymi graczami możecie posługiwać się specjalnym przyrządem - Sfera efrylowej wymiany. Pamiętajcie, wymieniać między sobą można tylko sfery zawierające w sobie element efrylu. 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych