Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Jasnowidzowie

Dostępność: Od 16. poziomu. Ograniczeń brak.
Święceń udzielają Beztwarzowi.
 
 
Po stu latach na Południowych Ziemiach pojawili się Beztwarzowi – tajemnicze stworzenia, których wygląd był tak niesamowity, że serce stawało ze strachu. Zagadkowa trójca władała niezwykłym darem – umiejętnością tłumaczenia wizji, opowiadających o sile drzemiącej w trzewiach ziemi. Jasnowidzowie zostali dobrowolnie strażnikami pokoju mieszkańców Południowych Ziem, i do dzisiaj nieustannie obserwują drzemiące zło, aby uprzedzić o jego przebudzeniu i nadciągającym niebezpieczeństwie. 
 
Uwaga! Jeden raz dziennie macie możliwość zdać zadanie na serię zwycięstw w Południowych Sklepieniach. Im dłuższa seria zwycięstw, tym więcej reputacji Jasnowidzów otrzymacie.
 

Seria zwycięstw

Reputacja

2

2 punkty reputacji

(do 3000)

3

5 punktów reputacji

(do 3000)

4

10 punktów reputacji

(do 3000)

5

20 punktów reputacji

(do 3000)

 
Ale za każde błogosławieństwo, darowane przez wszechmogące bóstwa, będzie wzięta opłata… Beztwarzowi wiedzą, że ceną każdej wizji jest – przelanie krwi rdzennych mieszkańców Południowych Ziem. Dlatego zawierają oni tajne porozumienia z nieustraszonymi wojownikami-cudzoziemcami i wysyłają ich pod postacią Maurynów i Żarłogów do Południowych Sklepień.
 
Uwaga! Pierwsze 5 zabójstw przedstawicieli wrogiej drużyny na polu bitwy przyniesie wam 3 punkty reputacji (do 1000)
 
Poświęceni tajemnicy Jasnowidzów, ludzie i magmarzy wściekle walczą na starożytnej arenie z najlepszymi zawodnikami i uczniami cudzoziemców. I to jest walka na śmierć i życie, bo każde zwycięstwo nad mauryńskim lub żarłogskim przeciwnikiem daje Południowym Ziemiom nadzieję na wybawienie.
 
?Codziennie będziecie mieć dostępne zadania, które będą wiodły do Południowych Sklepień, za ich wykonanie Beztwarzowi nagrodzą was 10 punktami reputacji Jasnowidzów. Musicie jednak pamiętać, że zadania są dostępne dla tych wojowników, których reputacji nie przekracza 2000.
 
W nagrodę za zwycięstwa na polach bitew będziecie mieć szansę otrzymać fragmenty kolekcji. Dokonując wymiany 6 różnych fragmentów otrzymacie 10 punktów reputacji (do 2000) i bojowe eliksiry.
 
Uwaga! Jeśli ilość waszej reputacji jest równa lub przekracza 2000, to w nagrodę za wymianę kolekcji otrzymacie tylko eliksiry.
 

Reputacja i towary

 

Reputacja

Medal

Towar

500

1000

2000

3000

MISJA

 
 
 

 

Zwycięstwa, odniesione w Południowych Sklepieniach w zadaniach Beztwarzowych, będą nie tylko ożywiać wizje, ale pomogą w zdobyciu zaufania Jasnowidzów, przynosząc wojownikom punkty reputacji. 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych