Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Poszukiwacze skarbów

Dostępność: Od 9. poziomu. Bez ograniczeń. Bez święceń.
 
 
 
Jeśli kusiły Was w dzieciństwie opowieści o starożytnych skarbach, to właśnie nadszedł czas na ich poszukiwania. Pomogą wam w tym  Mistrz Globius i  Uczony Awelius. Mędrcy powierzą nam zadanie «Droga do skarbów», dzięki któremu dowiemy się jak stać się posiadaczem unikalnego instrumentu – Zwykły optikus poszukiwacza skarbów. Posiadając optikus będziemy mogli udać się na poszukiwanie pradawnych skarbów. Kiedy nasze umiejętności zaspokoją wymagania wybrednych uczonych otworzą oni drzwi swoich magazynów, gdzie będzie można nabyć lepsze urządzenie i inne cenne przedmioty.
 
Na poszukiwanie pradawnych skarbów udać się mogą wszyscy wojownicy od 9-go poziomu.
 
Do poszukiwań skarbów niezbędne są mapy. Można je uzyskać wypełniając zadania od mieszkańców Feo 1 raz na 2 dni:
 

Zadania

 
Poziom

Zadanie

Postać

Reputacja
9

Butla poszukiwacza skarbów

 Marynarz Berd
 Marynarz Sejmur

Od 0 reputacji

do 1000 reputacji

11

Koperta na uboczu

 Tułacz Chowej
 Tułacz Lisnej

Od 1000 reputacji

do 2000 reputacji

13

Mapa z ognistych łap

 Demonolog I-Wid
 Demonolog Berusz

Od 2000 reputacji

do 3000 reputacji

 
 
 
 
Wykonując zadania będziemy otrzymywać fragmenty mapy (a jesli nam się poszczęści, całą mapę):
 

Mapy i fragmenty

 

Poziom

Fragment mapy

Mapa

9

10

11

13
16
 
 
 
 
Jeśli mamy już w ręku mapę możemy udać się na poszukiwania skarbu. W tym celu należy aktywować mapę. Możemy użyć tylko takiej mapy, której poziom jest równy lub niższy od naszego poziomu. Do poszukiwań potrzebny jest również Optikus odpowiedniego poziomu.
 
 
 
Po aktywacji na mapie świata zostanie wyznaczona lokacja, w której znajduje się skarb.
 
 
 
Udając sie do odpowiedniej lokacji i włączajac tryb polowania można rozpocząć poszukiwanie skarbu. Na wykonanie zadania mamy równo 1 godzinę od momentu użycia mapy.
 
 
 
Uwaga! jeśli przy poszukiwaniach mamy problemy z określeniem koloru migania optikusa, to należy w swojej Ankiecie zaznaczyć opcję "Tekstowe podpowiedzi przy poszukiwaniu skarbów" - tym sposobem będziemy otrzymywac tekstowe podpowiedzi: "blisko", "daleko", "obok".

Pamiętaj: energia optikusa starcza na ograniczoną ilość prób, potem trzeba ją uzupełnić. W tym celu należy najechać kursorem na optikus w plecaku i wybrać «Napraw». Maksymalna moc optikusa przy naprawie nie obniża się.
 
 
 
W zależności od użytej przez nas mapy możemy znaleźć jeden z niżej przedstawionych kufrów:
 
 
Uwaga! z największym prawdopodobieństwem otrzymamy kufer odpowiadający poziomowi mapy, z niedużym prawdopodobieństwem - 1 poziom niższy, z małym prawdopodobieństwem - 2 poziomy niższy, z minimalnym prawdopodobieństwem - 3 poziomy niższy.
 
Znaleziony kufer można otworzyć za pomocą specjalnych kluczy lub rozwiązując zagadkę starożytnego ludu. W tym celu obracamy koła zamka dotąd, aż karby ułożą się w jednej linii w górnej części. Jeśli nie zdążymy rozwiązać zagadki w wyznaczonej liczbie obrotów, zamek zacina się i trzeba zacząć od nowa.
 
 
 
Trudność zagadki zależy od poziomu kufra: im cenniejszy, tym kod zamka jest bardziej złożony. Jeśli nie damy rady rozwiązać tajemnicy zamka, możemy posłużyć się specjalnymi kluczami produkowanymi przez włamywaczy. Przepisy dla włamywaczy sprzedają  Rzemieślnik Ostap i  Mistrzyni Sojgura.
 
 
Zamek można również otworzyć brylantami.
 
Za każde niezwłoczne otwarcie skarbu będziemy otrzymywać 5 punktów reputacji Poszukiwaczy Skarbów:
 

Kufry

 

Skrzynia

Ograniczenia reputacji

do 500

do 1000

do 2000
do 2500
do 3000
 
 
 
 
W kufrach można znaleźć pewną ilość elfickich denarów, które można wymieniać na towary w sklepie Poszukiwaczy Skarbów:
 
 
 
Wzrost reputacji jest również dostępny za pomocą przedmiotu Iskra Niebiańskiego Ognia. Oddać ją można postaci, która wydaje   reputację. 1 Iskra daje 25 punktów reputacji.
 
Uwaga! Obowiązują następujące ograniczenia na uzyskanie reputacji:
Zakończona misja «Zapoznanie się z Poszukiwaczami Skarbów: Droga do skarbów»
Dla 9 poziomu: Maksymalny wzrost reputacji do 500
Dla 10 poziomu: Maksymalny wzrost reputacji do 1000
Dla 11 poziomu: Maksymalny wzrost reputacji do 2000
 
 
 

Sklep poszukiwaczy skarbów

 

Medal

Nagrody

 
 
 
 
  
 
Oprócz denarów, w kufrach można znaleźć nowe mapy lub ich fragmenty, elementy kolekcji poszukiwaczy skarbów, a jeśli mamy wyjątkowe szczęście również fragmenty niezbędne do złożenia medalionów unikalnego pupila i wierzchowca:
 


 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych