Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Reputacja Zurchas

Dostępność: od 16-go poziomu. Antagoniczna do reputacji czcicieli Miuri Tao.
 
Dawno temu, nieustraszony sirsz Zurchas napił się wody ze Studni Wieczności w Zakazanym Mieście i zyskał niesamowitą moc. Stał się wojownikiem, który nie miał sobie równych ani w sile, ani w odwadze, - bohaterem, który dokonał niezliczonych wyczynów ku chwale swojego ludu i ochrony Południowych Ziem.


Legenda głosi, że po śmierci nieustraszonego Zurchasa jego duch został zamknięty w kamiennym obelisku – Zarłodzkim idolu – aby napełniać serca wojowników odwagą i podtrzymywać w nich ducha walki.
 

 
Wiele pokoleń zarłogów podtrzymuje tradycję plemienia i przynosi do ołtarza swojego patrona dary świadczące o żołnierskiej odwadze, aby uzyskać wsparcie i ochronę groźnego sirsza podczas walk.
 
 
 
Cudzoziemscy wojownicy, którzy odwiedzają Południowe Ziemie, również mogą uzyskać wsparcie ducha Zurchasa. Jako ofiary składane są Monety maurynów, Rytualne świece i Żołnierskie tablice.
 
 
Monety maurynów Zdobywa się je podczas polowania na potwory Południowych Ziem: Im cenniejsza jest wasza ofiara, tym większą szansę macie na uzyskanei wsparcia ducha Zurchasa.


Rytualna świeca niezbędna, aby przebłagać surowego ducha sirsza. Artefakt można kupić u Kupca Zarwucha (Uzbord/Basgóra) zа 3. Dodatkowo, zarłodzki kupiec wymieni cenne surowce Feo i TriadyŻołnierskie tablice, świadczące o wojennym męstwie, bez których żadna ofiara nie zostanie przyjęta.

Ważne! Sklep u Kupca będzie dostępny po zakończeniu misji «Sprawy handlowe»!
 

Wymiana surowców

 

Тablica

Preparaty

Esenscje

Pył
1
6

21

159
1
5

20

152
1
7
30 219
1
7
28 213
1
11

43

311
1
10
40 303
 

1

10

7

5
 

Surowiec

Тablica

Таblica

Тablica
24

20

15

10
 
 

Ważne! Tablice wymienia się tylko na jeden typ surowców. Przy wymianie triad otrzymuje się określoną liczbę tablic tylko jednego koloru.
 

Podnoszenie reputacji

 

Próg

Тablica

dо 1000

dо 2000

dо 3000

 
 

Do podniesienia reputacji należy mieć rytualną świecęmonetę maurynów i tablicę, w ilości 1, 5 lub 10 sztuk.
 
W przypadku przyjęcia ofiary duch sirsza podaruje Amulet Zurchasa z wyjątkowym efektem, który dzięki czarom pozwoli mu wesprzeć wojownika w bitwie.
 

Czasowe efekty

 

Reputacja

Ofiara

Efekt
brak

500

1000

2000

3000

Kult
 
 

Im więcej reputacji, tym silniejsze będą efekty ochronne od sirsza.
 

Stałe efekty 

 

Reputacja

Меdal

Stały efekt

500

1000

2000

3000

MISJA

 
 

Umiłowanie spokoju i opanowanie mauryńskiego narodu zawsze było obce zarłogom, dlatego pamiętajcie: każde przyjęcie Waszego daru przez mauryńskiego idola wywoła gniew Zurchasa – i reputacja jego następcy będzie obniżona.
 

Jeśli zdecydujesz się porzucić reputację następców Zurchasa, to będziesz musiał złożyć specjalną ofiarę na jego ołtarzu. Tylko wtedy jego duch stanie się wobec ciebie neutralny.


 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych