Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Blask szczęścia

Odkąd na  Placu О'Delvaisu wzniesiono kamienną Studnię Szczęścia, а nа  Placu ognia rozwarła się ziemia, ukazawszy magmarom płonącą Paszczę fortuny, mieszkańcy Feo nie przestają kusić losu, wrzucając monety na szczęście w te magiczne ołtarze. A niedawno mędrcy przynieśli dobre wieści: okazało się, że od czasu do czasu, ogień w Paszczy płonie jaśniej niż zwykle, a gładką powierzchnię wody w Studni spowija gęsta mgła.

 

 

Każdy, kto w tym czasie wrzuci w ołtarze garść monet, ma możliwość otrzymania w prezencie od sił wyższych prawdziwe nagrody: od prostych eliksirów i surowców do najrzadszych zbroi i broni.

Można wrzucić 10, 1, 5, 1 lub 5.
  • Rzut 1 jest odpowiednikiem rzutu 1. Jednak każdy wrzucony do studni brylant gwarantuje co najmniej 1 nagrodę.
  • Rzut 5 jest odpowiednikiem 5 rzutów po 1(lub 50 pо 10), przy średniej ilości nagród i szansy otrzymania szczęśliwej statuetki Dżegura. Przy tym całkowicie usunięto możliwość nie otrzymania żadnej nagrody, zamiast tego otrzymacie od 5 dо 9 przypadkowo wybranych nagród.
  • Rzut 5 jest odpowiednikiem rzutu 5, z tym wyjątkiem, że zawsze będziecie otrzymywać maksymalną ilość nagród - 9.

 

Unikatowe nagrody
 

 
 
 

 

Rzadkie nagrody
 

*można także otrzymać w nagrodę inne figury z zestawów


 
 
 
 

 

Zwyczajne nagrody
 

33

55555

33333

22222

    

 

różne elementy kolekcji

 

 
 
 
 
 
Zebrawszy wszystkie fragmenty talizmanu, można złożyć talizman potęgi:
 
 
Fortuna sprzyja temu, kto nie skąpi ofiar i lubi ryzykować. Ta rasa, której przedstawiciele wrzucą w  Studnię szczęścia lub  Paszczę fortuny więcej monet, po zakończeniu wydarzenia może liczyć na nagrodę - ulepszony Amulet Szczęścia.
 
Magia artefaktu pozwoli doświadczyć błogosławieństwa bogów, nа całą godzinę zwiększając zdobywanie męstwa i złotych monet, a także wytrzymałość zbroi i broni. 
 
 
Amulet Szczęścia, przypadając zwycięskiej rasie, pozwoli otrzymać błogosławieństwo 3 razy.
Amulet Szczęścia, który przypadnie w udziale innej rasie, da podobne korzyści tylko jednorazowo.
 
Na uczestników wydarzenia czekają także unikalne osiągnięcia, które można zdobyć tylko i wyłącznie w czasie trwania wydarzenia.
 
Warto by?o spr?bowa?! W pogodni za sukcesem P?j?? na ca?o?? Niepoprawny optymista
Szcz??liwy przypadek Faworyt farta Pupilek losu Ulubieniec fortuny
 
Uwaga! W czasie trwania wydarzenia «Blask szczęścia» nie można zdobyć osiągnięcia «Dostać się do niebios».
 
Sprawdź swoje szczęście w  Studni szczęścia nа placu О'Delvaisu i  Paszczy fortuny nа Placu ognia i otrzymaj szansę, by zostać właścicielem cennych darów i unikalnych osiągnięć.


Poświęcając złoto i brylanty wyższym siłom, z niewielkim prawdopodobieństwem można otrzymać także platynowe talary. Talary pojawiają się jako dopełnienie zwykłych nagród, przy czym szansa ich zdobycia zależy od twojego poziomu premium.

Oprócz tego, teraz, wrzucając monetę do ołtarza losu, każdy bohater będzie mógł zdobyć punkty osiągnięcia "Łowca szczęścia" w przypadku uzyskania rzadkiego przedmiotu !
 
Nie przegapcie chwili, gdy Blask szczęścia roztoczy się nad Feo!


 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych