Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Karnawał masek

Byle tylko był nastrój do zabawy, a powód do świętowania zawsze się znajdzie! Tak uważają niestrudzeni wykonawcy i artyści, zabawiający publiczność Feo swoimi występami.

 

Piękna Nadziarka, która nie znosi nudy i smutku, oraz wesoły Szejmus, człowiek, który zamienił dostatnie życie na podróże z trupą jarmarkowych handlarzy, postanowili uradować mieszkańców    Ogrium i  Chairu inspirującym wydarzeniem – karnawałem!

 

Галерея изображений онлайн игры Легенда: Наследие Драконов

Галерея изображений онлайн игры Легенда: Наследие Драконов Karnawał masek Галерея изображений онлайн игры Легенда: Наследие Драконов
Галерея изображений онлайн игры Легенда: Наследие Драконов
 
Karnawał masek

 

Надилари Весельчак Шеймус

 

Co to za karnawał bez masek? Udajcie się do kokietki  Nadziarki lub muzykanta  Szejmusa – oni podpowiedzą wam, gdzie znaleźć ozdoby do zrobienia masek. 
 


Ale trudno będzie sobie poradzić z ich poleceniami w pojedynkę! Rozmawiajcie z kolegami, wymieniajcie się poradami, pomagajcie nowicjuszom... Koniec końców, czyż nie dla wspólnego towarzystwa przeznaczony jest karnawał?  W rezultacie zostaniecie szczodrze wynagrodzeni - będziecie mogli wybrać dla siebie jedną z kolorowych masek, stworzonych z waszą pomocą.
 

 


Znaki można wymienić na zamorskie prezenty na pamiątkę karnawału.
 

 

Ale pamiętaj, że możesz zakupić nie więcej niż 10 takich samych prezentów

 

Wydarzenie dostępne dla wojowników od 3-gо poziomu.

 

Los Karnawału masek zależy od was i tylko od was!

 
 
Галерея изображений онлайн игры Легенда: Наследие Драконов   Галерея изображений онлайн игры Легенда: Наследие Драконов
 

  
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych