Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

 Podziemia zapomnianych bohaterów  Następna

Powiększać reputację Podziemia zapomnianych bohaterów można biorąc udział w PVP-walkach na polach bitew które mają  własnie taką nazwę.
Wasz cel: pokonać drużynę przeciwnika poprzez przejęcie i zniszczenie bazy wroga.

Do lokacji Podziemia zapomnianych bohaterów przemieszczacie się w składzie 7 osobowej drużyny. Każdy z was musi wybrać jedną z postaci, którą przyjdzie wam grać. Wybrane postacie mogą się powtarzać wśród członków waszej drużyny, ale wytrwale rekomendujemy wybierać różne postaci, aby zwiększyć szanśe na zwycięstwo waszej drużyny.

Za zwycięstwo
na polach bitew otrzymasz 20 punktów reputacji. Jeżeli przegrasz, będzie remis, lub wyjdziesz wcześniej - stracisz 10 punktów reputacji.

Po osiągnięciu określonej progowej ilości punktów reputacji ( 500, 1000, 1500 i 2000 ) ilość reputacji zostanie ustawiona jako minimalna i nawet pomimo utraty reputacji nie zejdziecie poniżej osiągniętego progu.

Nagrody za reputację

 

Punkty

Medal

Nagroda

500

1000

1500

2000

zostanie dodane później

3000

zostanie dodane później
 
 

W instancje Podziemia zapomnianych bohaterów należy rozwiajać wybrane postacie, przez ulepszanie ich możliwości i zakup nowych przedmiotów za Token of Forgotten Heroes, które zdobywasz zabijając potworów.


 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.

© 2019 Mail.Ru LLC. Published by MGL MY.COM (CYPRUS) LIMITED. All rights reserved.
All trademarks are the property of their respective owners
OWH | Ochrona danych | Serwis techniczny