Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

 SAKH-MET  Następna


SAKH-MET
 
W dniu dzisiejszym, każdy wojownik  magmarski i  ludzki zna pierwszą legendarną postać w świecie FEO. Mowa o wojowniczce, powszechnie znanej pod nazwą  Sakh-Met.

Jednakże wszyscy się dziwili skąd ona pochodzi? Kto mógł wiedzieć, że akurat jej losy tak się potoczą. Młodej ludzkiej wojowniczki, która niczym się nie wyróżniała, oprócz własną ambicją.
Jedynie ona sama miała od początku tę wizję, znała swoje przeznaczenie - "Zostać tą jedną jedyną, tą wybraną!"
 
Wielu się wtedy śmiało: "Kobieta-wojownik? Toć to nie przystoi”

Lecz jej to nie przeszkadzało. W odwiecznej walce ras stawała jak równy z równym przeciwko magmarskim wojowniczkom i wojownikom. Niejednokrotnie walczyła przeciwko liczniejszym zastępom wroga, ale nigdy nie ustąpiła pola. Hartowała swoje ciało i dusze w ogniu walki, gdy nie walczyła pracowała ciężko, żeby zdobywać nowe umiejętności, które pomogłyby jej w boju.
 
Nadzieje rasy ludzkiej były wielkie, patrząc na potencjał tej wojowniczki! Miała ona poprowadzić epickie bitwy, w których naród Chairu oraz smok Striagorn zostaną pokonani raz na zawsze! Jedynie ona sama miała od początku inną wizję, znała swoje przeznaczenie:

"Zostać tą jedną jedyną, tą wybraną!"

Pośród tych wszystkich oczekiwań i nadziei, pośród wszystkich tych którzy chcieli Ją sobie zjednać, był również ktoś, kto kierował się nieco bardziej samolubnymi przesłankami - Izuwer - bo o nim mowa, widząc setki poległych i zabitych Jej ręką. Zastanawiał się, czy mogłaby się przysłużyć jego sprawie, czy uda mu się nią manipulować, nakłonić Ją do czynienia zła? Nie musiał długo czekać na odpowiedź....

W końcu droga zaprowadziła Ją również do Pieczary Śiewcow Zła. Mówią, że siewcy długo rozmawiali z Izuwerem. Ona pytała, jak przystąpienie do kultu pomoże jej w walce a on opowiadał Jej o całych armiach które uginały się pod mocą wojowników służących Złu, o straszliwych niszczycielach, którymi paraliżowali swoich wrogów, o potężnych miksturach, które dodawały sił i odwagi w walce, w końcu o straszliwych bestiach które spuszczone z łańcuchów rozszarpywały nie mogących walczyć przeciwników. Wiedziała że jest silna, wiedziała, że potrafi zapanować nad złem, że będzie kontrolować złe moce i nagnie je do swoich potrzeb...
 
Kiedy zbliżał się czas pierwszej bitwy po spotkaniu z Izuwerem, odczuwała niepokój i strach. Nie wiedziała czego się spodziewać po amulecie, który od niego dostała, zaciskała jedną rękę na stylisku swojego topora, w drugiej trzymała amulet, który dostała od patrona Siewców Zła. W myślach powtarzała słowa, których nauczył Ją Izuwer, gdy wręczał jej talizman.

„Gdy wróg będzie dostatecznie blisko, wyciągnij amulet i wypowiedz słowa. Patrz mu w oczy. Zobacz jego strach. Napawaj się nim.”

Gdy w końcu magmarzy rozpoczęli natarcie, stała jak zawsze jako pierwsza, z samego przodu, blokując wejście do komnaty. Wiedziała, że nie mogą przegrać tej bitwy, najważniejszej od wieków. Słyszała bojowy okrzyk magmarów pędzących korytarzami. Wiedziała, że lada chwila ich zobaczy. Gdy pierwszy przeciwnik wybiegł zza skalnego załamania, bez zastanowienia wyciągnęła rękę i wymówiła słowa przekleństwa. Ciało magmara pokryły ropiejące rany, zaczął krwawic. Ból go spowolnił, osłabł, zatoczył się na ścianę, a ona po raz pierwszy od bardzo dawna poczuła w sobie strach. Nie strach przed walką, nie strach przed straszliwym widokiem jaki się jej ukazał. Strach przed potęgą, jaką dawała jej ścieżka zła.
 
Dzisiaj ludzie wspominają tamte czasy, gdy wspólnie walczyli z nią na czele, wspólnie zwyciężali, śmiali się z wroga i celebrowali zwycięstwa.
 
Wtedy walczyła za sprawę, walczyła w imieniu ludzi. Dziś? Walczy za swoją sprawę. Walczy żeby przelewać krew swoich wrogów, żeby zdobywać trofea, żeby siać śmierć i zniszczenie. Nie zna litości, nie wie co to przegrana. Niektórzy mówią o niej Pani Śmierci, inni zastanawiają się czy ona ciągle jest sługą Siewców Zła, czy to siewcy służą Jej. Wielu mówi o niej , że jest ucieleśnieniem okrucieństwa.
 
Ona wie tylko, że jest tą jedną jedyną, tą wybraną, tą wybraną przez zło...


....a w świecie Feo jest to legenda o wojowniczce „Sakh-Met
 
 

 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych