Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Czarodzieje

Czarnoksiężnik Horsungum

 

 Wąwóz Gondi

Wielki czarnoksiężnik rasy magmarów, profesor białej i czarnej magii, utalentowany mistrz w przygotowywaniu rozmaitych zwojów. Jest silny i potężny, można się od niego wiele nauczyć.
 
 

 

Czarnoksiężnik Arnabag
 

 Kurhan Płaczu

Wielki czarnoksiężnik rasy ludzkiej, profesor białej i czarnej magii, utalentowany mistrz w przygotowywaniu rozmaitych zwojów. Jego siła tkwi w kosturze, a potęga – w umyśle.
 
 

 

Nekromanta
 

 Grobowce Wasali

Straszny i zły czarny mag, który umarł i powstał z martwych, gdyż nawet świat zmarłych nie chciał go przyjąć. Żeruje na energii żywych stworzeń, potrafi wskrzeszać martwych.
 
 

 

Czarodziejka Brugilda
 

 Wieś Maettro

Czarodziejka Brugilda – czarnowłosa magmarka, miłośniczka jaskrawych strojów. Nieustannie mamrocze pod nosem, co przypomina o jej poważnym wieku i koszmarnym wręcz zapracowaniu. Ma jednak dobre serce i zawsze przychodzi z pomocą wojownikom, wynajdując dla nich uzdrawiające eliksiry i lecznicze napary. Ponadto Brugilda od wielu lat, w miarę możliwości, walczy ze złowrogimi

 
 

 

Wiedźma Gredea
 

 Dzika Puszcza

Poryta zmarszczkami twarz, siwe włosy, skurczone ciało wskazują na długą drogę życiową, w której w jedno zlały się miesiące, lata, dekady. Tylko spojrzenie – żywe i zaczepne, jedyny fragment spłowiałego ze starości organizmu, mówi o tym, że w tym słabym ciele kryje się jeszcze żywy umysł.

 
 

 

Druid Wessen
 

 Wilcze Pustkowie

Mędrzec i mag, jest jednocześnie panem i sługą przyrody. Tak bardzo zbliżył się do natury, że czerpie z niej siłę, a podstawa jego duchowych zaklęć opiera się o istotę natury.

 
 

 

Okultysta Koesz
 

 Klanowe Groby

Wielki specjalista w dziedzinie okultyzmu, nekromancji i alchemii. Chce poznać wszystko, co tajne i nieznane. Przypisuje się mu autorstwo «Szmaragdowej Tablicy». On sam nie potwierdza i nie zaprzecza. Tajemnicza postać.

 
 

 

Edera
 

 

Niegdyś najlepsza uczennica druida Wessena, która doskonale opanowała siły natury. Lecz będąc świadomą swej władzy, nie szukała jedności z przyrodą, lecz zapragnęła podporządkować sobie jej potęgę za pomocą zakazanej magii «Żywy Bicz».

 
 

 

Demonolog I-Wid
 

 Przedmieście Grandfortu

Okultysta z bożej łaski, który zdecydował się poświęcić swoje życie demonologii. I-Wid interesuje się wyłącznie demonami. Próbował je klasyfikować i poznać ich hierarchię, robił naukowe eksperymenty, wyszukiwał środki wpływu i sposoby walki. Lecz wszystko na próżno. Albo brak mu wiedzy, albo szczęścia. Jednak jego żałosne próby przejęcia kontroli nad demonami doprowadziły do tego, że z samych piekieł został wezwany straszny potwór Baltazar, który stanowi teraz prawdziwe zagrożenie dla życia ludzi.

 
 

 

Demonolog Berusz
 

 Przedmieście Fightwaru

Okultysta z bożej łaski, który zdecydował się poświęcić swoje życie demonologii. Próbował klasyfikować demony, robił naukowe eksperymenty, wyszukiwał sposoby walki. Lecz wszystko na próżno. Jego żałosne próby przejęcia kontroli nad demonami doprowadziły do tego, że z samych piekieł został wezwany straszny potwór Baltazar, który stanowi teraz poważne zagrożenie dla magmarów.

 
 Gra online Legenda: Wojna Smoków
Gra online Legenda: Wojna SmokówCzarnoksiężnik MiallouGra online Legenda: Wojna Smoków
Gra online Legenda: Wojna Smoków
 

Gra online Legenda: Wojna Smoków

Więzienna twierdza

Zdolny mag, najpotężniejszy czarnoksiężnik Chaosu, jest przywódcą sług mroku i wytrawny twórcą najbardziej wyszukanych czarodziejskich inkantacji, zaklęć i rytuałów o niszczycielskiej mocy.
 

 
Gra online Legenda: Wojna Smoków Gra online Legenda: Wojna Smoków
 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych