Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Wojownicy

Przywódca Gidwer
 

 Arena

Znawca sztuki wojennej, taktyk i strateg. Swoje życie poświęcił rozwojowi sztuki wojennej i nauczaniu młodych żołnierzy.

 
 

 

Dowódca Noriusz
 

 Dymiące Wzgórza

Jako doświadczony wojownik, mądry i okrutny Noriusz, obdarzony twardym charakterem, już od dawna dowodzi oddziałem pospolitego ruszenia ze swoich okolic. Doskonale sobie z tym radzi i marzy o tym, że kiedyś zostanie wielkim dowódcą i poprowadzi niezliczone wojsko magmarów pod mury O'Delvaisu.

 
 

 

Przywódca Damirus
 

 Arena

Doskonały znawca sztuki wojennej. Znakomicie opanował teorię oraz praktykę prowadzenia wszelkich działań wojennych, zarówno na lądzie, jak i na morzu.

 
 

 

Rotmistrz Mekden
 

 Łąki Beztroski

Pochodzący z biednej rodziny Mekden brał udział w wielu wojnach. Zasłynął jako bohater zdolny jednym ciosem powalić dorosłego zorba. Kiedy do domu Mekdena zapukała starość, a siwizna posrebrzyła jego włosy, został wybrany na dowódcę i z powodzeniem dowodzi wiejskim oddziałem.

 
 

 

Fanatyk Agoniusz
 

 Stepowe Wiechy

Ofiara wojny, stary sługa, który postradał rozum po utracie ręki. Choć z wyglądu szalony, może nauczyć tajników zadawania niebezpiecznych ran i niektórych bojowych sztuczek taktycznych, które doprowadzą do zwycięstwa w zbrojnych potyczkach.
 
 

 

Czarny Rycerz

 

 Góry Mroku

Jego twarz i ciało skrywają pancerze, jest zagadkową i tajemniczą postacią świata Feo. Wiadomo tylko, że po mistrzowsku włada mieczem, opanował zawód kata i w gniewie jest straszny!
 
 

 

Wojowniczka Sajsza

 

 Pustkowie Wyobcowania

Doświadczona, odważna, oschła i bezkompromisowa najemniczka. Uznaje tylko jeden sposób rozwiązywania konfliktów – wojnę! Jest honorowym członkiem legendarnego klubu „Krwiobójców”.
 
 

 

Mocarz Gerazym
 

 Zarośla Jaśminu

Chłopak ogromnej siły, wielkiego serca, lecz o małym rozumie. Do tego z wrodzoną wadą wymowy. Nie czyni nic złego, lecz i bohaterstwa też nie można się po nim spodziewać.

 
 

 

Kapitan Bachasza
 

 Awanpost południowy

Nieustraszona wojowniczka, kapitan statku «Al-Jawa» i przywódczyni drużyny ratowników, którzy wielu wyciągnęli z tarapatów, uwolnili z niewoli, podali pomocną dłoń. Bachasza stała na czele ekspedycji, która miała odnaleźć zaginioną córkę przywódcy - Orlufię.

 
 

 

Strażnik Ruchlan
 

 Awanpost północny

Strażnik północnego magmarskiego awanpostu na wyspie Fej-Go. Zawsze stoi na posterunku, uważny i spostrzegawczy. Chroni ziemie przed zakusami sług Chaosu.

 
 

 

Paladyn Szyko
 

 Grobowiec Monarchów

 Królewski Grobowiec

Wędrowny paladyn i łowca martwiaków, nie ma ani domu, ani rodziny. Całe życie poświęcił walce ze złem, wyszukując wciąż nowe i sposoby jego zniszczenia i przeciągając na swoją stronę innych wojowników.

 
 

 

Wartownik Grum
 

 Przystań Strachu

Jeden z najlepszych wartowników Chairu, stojący na straży na Przystani Strachu. Grum uważa swoją służbę za bardzo ważną i wkłada w nią całe serce. Martwi go tylko, że spędza na służbie zbyt dużo czasu i bardzo rzadko bywa w domu.

 
 

 

Wartownik Rechut
 

 Port Grandfort

Śmiały i oddany strażnik, stojący na warcie w porcie Grandfort. Nieustannie wypatruje wrogów, zachowuje czujność w dzień i w nocy. Rechut jest bardzo zmęczony służbą i nie może poświęcić swojemu ukochanemu synowi wystarczająco dużo czasu. To bardzo martwi wartownika.

 
 

 

Norak Życzliwiec
 

 Klasztor Bractwa Czystości

Twórca i duchowy przywódca Bractwa Czystosci. Już od wielu lat Norak umiejętnie kieruje bractwem, krzewiąc dobro i sprawiedliwość, prowadzi świętą wojnę ze złem, próbuje zasiać w sercach mieszkańców Feo dobro i wykorzenić obojętność. Ten mężny wojownik poświęcił życie służbie wielkim ideałom i nie ma takiej siły, która go od tego odwiedzie. Jego wiara to potęga, jego słowo to broń i dopóki bije jego szlachetne serce, zło nie zapanuje w świecie Feo.

 
 

 

 

Brutal
 

 Pieczara Siewców Zła

W przeszłości wielki dowódca, zwany Esfogenem Bezlitosnym,  ponieważ stosował w walkach najokrutniejsze metody. Zdradzony przez swój naród przeżył cudem zamach. Jego dusza zmarła, a serce zamieniło się w kamień, a on stał się kimś innym: Przyjął nowe nazwisko i założył gildię  Siewców Zła, w której zdobył opinię mordercy bez żadnych moralnych zasad.

 
  
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych