Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Mędrcy

Mędrzec Flawiusz
 

 Osada Fajtir

Odwieczny mieszkaniec Dartrongu, doradca przywódcy, filozof i strażnik świętych pism i ksiąg, jest swego rodzaju pośrednikiem w przekazywaniu mantr i wiedzy swojemu narodowi.
 
 

 

Mędrzec Paneonik
 

 Kraniec Świata

Odwieczny mieszkaniec O'Delvaisu, doradca przywódcy, filozof i strażnik świętych pism i ksiąg. Dzięki nauce, rozmyślaniom i doświadczeniu dane mu było poznać wyższe prawdy życiowe i duchowe.
 
 

 

Mnich Pimen
 

 Posiadłość Budrymach

Filozof, asceta, złożył śluby ubóstwa i życia pielgrzyma. Wędruje po świecie, gromadzi mądrość i przekazuje zdobytą wiedzę młodym wojownikom i zbłąkanym duszom.

 
 

 

Kleryk Samuel
 

 Posiadłość Wirgold

Nosiciel magii, medyk, twórca i strażnik zaklęć magii uzdrawiającej, a także opat klasztoru, w którym znajduje się eksperymentalne laboratorium czarów.

 
 

 

Znachor Sporuks
 

 Wodospad Lumiria

Czarodziej, który gadaniem i innymi tajemniczymi działaniami umie leczyć i zamawiać choroby.

 
 

 

Jasnowidz Oden
 

 Góry Kajar

Czarodziej i jasnowidz. Umie przepowiedzieć przyszłość, a mówi się, że wypracował nawet duchową więź z bogami żywiołów.

 
 

 

Mistrz Globius
 

 Wzgórza Ukojenia

Uczony mąż, spod jego pióra wyszło wiele prac naukowych poświęconych postępowi technicznemu w świecie Feo. Zajmuje się wynalazkami, pragnie zyskać sławę, wynajdując coś genialnego.
 
 

 

Uczony Awelius
 

 Zarośla Bielunia

Młody geniusz, od dzieciństwa pasjonujący się różnymi dziedzinami nauki. Postanowił poświęcić życie wynalazkom w nadziei, że przyniesie korzyść swemu narodowi, dokonując wielkiego odkrycia naukowego.

 
  
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych