Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Prosty lud

Karzeł Smurri

 

 Wieś Angirar

Wesołek i grajek, wielki amator żartów i psikusów, uwielbia występować przed publicznością i wywoływać niepowstrzymany śmiech.
 
 

 

Leśniczy Wacław
 

 Kraniec Świata

Nieustraszony opiekun lasu. Zna język ptaków i zwierząt.
 
 

  

Chłop Ichwan
 

 Młyn

Prosty rolnik, ma otwarte serce i niewielkie wymagania.
 
 

 

Starosta Czuraj
 

 Kraniec Cichego Stepu

Doskonały specjalista w dziedzinie rolnictwa, lubi ziemię jak jej własne dziecię, a ona odpłaca mu tym samym, obsypując bogatymi plonami. Lud już od wielu lat wybiera go na swego starostę.
 
 

 

Górnik Wergen

 

 Grota Nietoperzy

Robotnik wydobywający rudę. Jego plecy zgięły się pod ciężarem pracy. Z nieodłącznym kilofem w rękach całe dnie trudzi się pod ziemią, gdzie jedynym  źródłem światła jest świeca.
 
 

 

Pastuch Wejko

 

 Polana Zapomnienia

Dobroduszny wiejski chłopak, który lubi przyrodę, muzykę ludową i wszystko, co piękne. Całymi dniami pasie bydło i wygrywa na fujarce melodie, które sam wymyślił.
 
 

 

Młynarz Ferapont

 

 Młyn

Skory do śmiechu, łagodny człowiek o zaróżowionych policzkach. Rad jest każdemu gościowi, wszystkich przyjmie, nakarmi i zapyta, jak leci. Młynarzami byli wszyscy mężczyźni w jego rodzinie i on z dumą kontynuuje tę tradycję.
 
 

 

Marynarz Berd

 

 Okręg Wirigia

Doświadczony wilk morski, lubi żyć na cudzy rachunek, jest oschły, nie toleruje u innych słabości. Zahartowany w walce z wodnym żywiołem.
 
 

 

Chłopiec Luka

 

 Wąwóz Czernaski

Nieszczęsny sierota, jego rodzice walczyli o wolność swojego narodu. Zginęli jak bohaterowie i od tego czasu Luka jest zupełnie sam.
 
 

 

Rzeźnik Wieprz

 

 Stanica Dybracz

Ten krzepki mężczyzna o strasznym wyglądzie wcale nie jest oszalałym mordercą. Zajmuje się ubojem bydła i sprzedażą mięsa w swoim sklepiku, gdzie rozbiera tusze i sprzedaje mięso wszystkim chętnym.
 
 

 

Gęślarz Sugor

 

 Wąwóz Czernaski

W przeszłości był odważnym marynarzem, który słynął z męstwa na wyprawach. Aktualnie jest wędrownym grajkiem, który tworzy pieśni, głównie o morskich przygodach, gra na gęślach i popija piwo gruszkowe.
 
 

 

Leśnik Chorchen

 

 Zwigłodzka Dąbrowa

Leśny stróż, pilnuje porządku, strzegąc swoich włości przed atakami sług czarnej magii, Chaosu i ludzi-nieudaczników. Natura mu błogosławi, obdarowując niezwykłą wiedzą i umiejętnościami, a mieszkańcy lasu uważają go za swojego przyjaciela.
 
 

 

Kowal Stawros

 

 Wybrzeże Luańskie

Ten potężny chłop z łatwością może zgiąć gołymi rękami żelazny pręt. Kowalem był też jego ojciec. Stawros jest bardzo dumny ze swojej pracy. Stara się zachować tajemnice rodzinnego rzemiosła.
 
 

 

 

Kowal Tungur

 

 Włości Skalne

W gorącej kuźni czuje się jak w domu. Tungur nie jest zbyt rozmowny, za to robota dosłownie pali mu się w rękach. Najlepsze miecze i topory bojowe zostały wykute właśnie w jego kuźni.
 
 

 

Uciekinierka Elza

 

 Włości Skalne

Nieszczęsna magmarka, przybyła z dalekich południowych ziem. Cała jej rodzina zginęła w krwawej wojnie, która już od kilku lat szaleje w jej rodzinnym kraju. Elza została zmuszona do porzucenia swego domu i ucieczki. Teraz ma nadzieję, że znajdzie schronienie za murami stolicy.
 
 

   
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych