Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Nieumarli

Wampir Golac

 

 Grota Nietoperzy

Straszny wampir-czarnoksiężnik, który wędruje nocami w poszukiwaniu ofiary. Przynosi nieszczęścia, choroby, a nawet śmierć.
 
 

 

Topielica
 

 Martwy Zalew

Dziewczyna, która utonęła w Martwym Zalewie i z woli losu została mieszkanką świata martwych.
 
 

 

Jordyn
 

Miejsce Zagłady

Odwieczny mieszkaniec polany kwiatów zgryzoty na wyspie Fej-Go. Jest nieszczęsną ofiarą strasznego eksperymentu, który przeprowadzono na rozkaz panującego niegdyś na tych ziemiach tyrana Gorbacha.
 
 

 


Duch Gnoma
 

Zwergengeist

 Jar Rozpaczy

 Mogiły Biedaków

Pozbawiony ciała duch gnoma-handlarza, który tak bardzo pragnął się wzbogacić, że nie potrafił całkowicie przenieść się do świata martwych, zostawiając po śmierci swego ducha. Zanim odnajdzie spokój, miał wyprzedać cały swój towar. Do tego po korzystnych cenach.
 
 
Duch kapitana Egera Pazura
 

Instancja «Zatopiony statek»

Skazana na wieczną samotność i tułaczkę dusza kapitana Egera Pazura, która nie znalazła pokoju. Świadomy dawnych błędów i żałujący złe, dokonane za życia czyny duch pirata dźwiga swe ciężkie brzemię i nie ma szansy odkupienia przeszłości.
 
 

   

Duch Chciwości
 
Duch Chciwości

włóczy się po świecie Feo

Nikt nie wie, kim był Duch Chciwości za życia, lecz już po krótkiej rozmowie jest jasne, że był to mało sympatyczny osobnik. Duch Chciwości jest złośliwy i przy tym tchórzliwy, szkaradny i szkodliwy, lubi straszyć przypadkowych przechodniów i nieznajomych wojowników. Pojawia się w Feo każdego czerwca, z czego, prawdę powiedziawszy, mieszkańcy nie są zbyt radzi. Mało kto z nich spotkał się jednak z chciwym duchem twarzą w twarz, bo ten przemieszcza się z miejsca na miejsce i w każdej chwili może znaleźć się na przeciwległym końcu kontynentu.
 
 
 

  
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych