Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Inne

Diabeł leśny Frog
 

 Dzika Puszcza

Zły duch leśny. Wabi wędrowców w gęstwinę, porywa dziewczęta i dzieci, zsyła choroby i mąci rozum.

 
 

 

Rusałka Sorena
 

 Wodospad Lumiria

Mieszkanka wód, bajkowa złotowłosa piękność i amatorka szaleństw. Może wciągnąć w wodną głębinę każdego opieszałego wędrowca.

 
 

 

Ondyna Maeli

 

 Fałszywa Zatoczka

Błotna syreba, czarująca i chłodna. Tego, kto jest dla niej niewygodny, może pozbawić rozumu siłą swojego spojrzenia.
 
 

 

Wróżka Leolina
 

 Zbiorowa Mogiła

Wróżka Leolina – maleńka czarodziejka, radosna trzpiotka i śmieszka, lubi przynosić radość i sprawiać miłe niespodzianki.

 
 

 

Gnom Serafin
 

 Opuszczone kopalnie

Na pierwszy rzut oka wydaje się mrukliwym staruszkiem, lecz gdy mu się przyjrzysz, dostrzeżesz w nim mądrego i utalentowanego mieszkańca podziemi. Już samo to, że w kopalni, do której nie dociera światło słoneczne, potrafił stworzyć przepiękny ogród kwiatowy, godne jest najwyższego szacunku.

 
 

 

Gizedor
 

Płaskowyż Ciszy

Dwugłowy olbrzym, niezgrabny, nieczuły i niewiarygodnie silny. Nigdy nie rozstaje się ze swoją bronią – maczugą. Nie grzeszy inteligencją, rozmawia w sobie tylko znanym narzeczu, jego ulubionym przysmakiem są nietoperze atszu.

 
 

 

Kikimora Furracia
 

 Wilcze Pustkowie

Mieszkanka bagien, skłonna do zabawy. Czuwa nocą i lubi splatać koronki. Pęta nimi tych, którzy wpadną w jej sieci.

 
 

 

Sługa Katiput
 

 Rajski Zakątek

Nieszczęsna, wyzyskiwana, pozbawiona własnej woli istota, która trafiła do dziedzica, gdy złe pająki zabiły całą rodzinę Katiputa i zajęły jego dom. Mieszka w szopie i spełnia wszystkie zachcianki dziedzica.

 
 

 

  

Asselander
 

Asselander

Biały Zamek
(Mgliste Wyspy)

Od urodzenia obdarzony nieprawdopodobną siłą i silnym poczuciem sprawiedliwości Asselander postanowił zostać w Feo wraz z dwoma towarzyszami broni, kiedy Wybrańcy opuszczali ten świat. Nawet po upływie kilku stuleci ten potężny wojownik pozostał wierny swoim ideałom.

 
 
 

 

 

Ulwarno
 

Ulwarno

Biały Zamek
(Mgliste Wyspy)

Odrzucony przez rasę Wybrańców za to, że nie chciał opuścić Feo, potężny czarnoksiężnik musiał na zawsze pożegnać się ze swoim narodem. Ulwarno zachował przy tym bezcenne doświadczenie i wiedzę wielkiej rasy w sztuce magii i stał się jedynym w Feo nosicielem magii wyższego porządku.

 
 
 

 

 

Rupiecz
 

Rupiecz

Biały Zamek
(Mgliste Wyspy)

Jeden z trzech przedstawicieli rasy Wybrańców, którzy przed wieloma wiekami nie zechcieli opuścić Feo, pozostał tutaj, żeby dokumentować historię tego świata i obserwować życie w nim. Mądry i rozważny, wiele czasu spędza na czytaniu ksiąg, poszerzając swoją i tak ogromną wiedzę.

 
 
 

  
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych