Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Mistrzowie

Zielarz Herber
 

 Plac miejski

Doświadczony botanik, zbieracz zielników, a niekiedy nawet lekarz. Do tego stopnia wniknął w świat roślin, że prawdopodobnie zna język kwiatów i ziół.
 
 

 

Jubiler Korundum
 

 Plac miejski

Znany na całym świecie jubiler i grawer. Może nauczyć sztuki nakładania zaczarowanych run, aby wzmocnić broń i przedmioty.
 
 

 

Alchemik Wedun
 

 Plac miejski

Mag i czarodziej, wielki alchemik i wynalazca najpopularniejszych eliksirów bojowych dla magmarskich wojowników. Wielki cwaniak, krętacz i naciągacz.
 
 

 

Geolog Terry
 

 Plac miejski

Ten znany specjalista-geolog wiele lat swego życia poświęcił na badanie rud i minerałów. Odwiedził najdalsze zakątki świata Feo.
 
 

 

Zielarz Foglio
 

 Plac miejski

Zapalony kolekcjoner, zbieracz zielników i zielarz przez wielkie Z. Zna nazwy i sposób użycia niemal wszystkich ziół i kwiatów.
 
 

Alchemik Cagliostro
 

 Plac miejski

Twórca pierwszego laboratorium alchemicznego. Poza transmutacją i okultyzmem zajmuje się tworzeniem bojowych eliksirów dla rasy ludzi.
 
 

 

Geolog Gestejn
 

 Plac miejski

Wielki znawca geologii i tektoniki. Od wielu lat zajmuje się poszukiwaniem pożytecznych kopalin, a także wyszukiwaniem i badaniem kamieni szlachetnych i półszlachetnych.

 
 

 

Jubiler Esmeril
 

 Plac miejski

Mistrz sztuki jubilerskiej i straszny pedant, zawsze gotów jest nauczyć zainteresowaną osobę swojego zawodu.

 
 

 

Rybak Natan
 

 Góry Kajar

Mistrz w swoim fachu, prawdziwy profesjonalista. Prawdopodobnie zna język ryb i umie wabić je w swoje sieci, gdyż jego połów jest zawsze bogaty i obfituje w rozliczne, czasem cenne rodzaje ryb.
 
 

 

Rybak Wilis

 

 Góry Mentalia

Mistrz w swoim fachu, nieustraszony rybak. Jego harpun zawsze trafia w cel. Do jego zdobyczy należą nawet ogromne morskie potwory.
 
 

 

Mistrzyni Sojgura

 

 Plac Ognia

Prawdziwa mistrzyni, uzdolniona rzemieślniczka, wynalazczyni. Powierza jej się rozmaite zadania. Odrestauruje starożytny pancerz i zawsze za drobnostki prostym ludziom pomoże.
 
 

 

Rzemiślnik Ostap
 

 Plac Światła

Nazywają tego mistrza «złota rączka», o jego zdolnościach krążą legendy, wszystko, co wychodzi spod jego rąk, czy to rzeźbiona szkatułka, czy to kuty miecz, jest wysoko cenione i cieszy się wielkim powodzeniem.
 
 

 

Łowca Kugar

 

 Fałszywa Zatoczka

Mistrz w polowaniu na dzieką zwierzynę. Zręcznie rozstawia pułapki i wnyki, zna wszystkie ścieżki leśnych zwierząt, rozpoznaje zwierza po trzasku gałązek, a ptaki – po szumie skrzydeł.
 
  
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych