Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Nadistoty

Jaszczur

 

 Kurhan Śmierci 

Jedna z najbardziej tajemniczych istot świata Feo, nie należy do żadnej z ras, które kiedykolwiek zamieszkiwały tę ziemię. Wiedza o nim jest tak skąpa, że czasem pojawia się pytanie: czy on aby na pewno istnieje?
 
 

 

Duch Ognia

 

 Wąwóz Gondi

Wysłannik boga Lajtira, jest władcą sił ognia w świecie Feo i przywódcą żywiołaków ognia. Może ognistym deszczem zniszczyć całe miasto.
 
 

 

Kamienna bryła

 

 Wąwóz Gondi

Gigantyczna skała, ponura i milcząca, bardzo mądra i rozsądna. Przeżyła wiele epok powstawania świata Feo, widziała wojny bogów i unicestwienie całych ras.
 
 

 

Posąg Wercydy

 

 Polana Sennych Marzeń

Wizerunek bogini wojny, Wercydy, która opiekowała się wojownikami, dawała im siłę i wzmacniała ducha walki w czasie krwawych starć, a także obdarowywała pragnieniem zwycięstwa.
 
 

 

Striagorn

 

 Piekielna Przełęcz

Olbrzymi czarny smok, wyglądem przypominający skrzydlatego węża, stworzony przez Szearę z energii rasy magmarów. Uosabia siłę i ideologię magmarów. Wyróżnia się zdecydowanym charakterem i oraz budzi strach swoim wyglądem.
 
 

 

Erifarius

 

 Wzgórza

Olbrzymi biały smok, ziejący ogniem Erifarius, stworzony przez Szearę z energii rasy ludzi. Uosabia system wartości i ogólną potęgę ludzi. Ma spokojny, zrównoważony charakter, w głębi duszy jest filozofem.
 
 

 

Duch Wiatru

 

 Mogiły Biedaków

Bezcielesna istota, wysłannik boga Earyta, syn natury. Jest zwiastunem burzy i przywódcą żywiołaków powietrza w świecie Feo.
 
 

 

Cień

 

 Grobowiec Monarchów

Wcielenie magii cieni, mroczna substancja, obłok ciemności z płonącymi czerwonymi oczami. Obdarzony wybitną inteligencją, potężny i groźny.
 
 

 

Zorza

 

 Wodospad Lumiria

Córka gwiazdy Mirrou, przepiękna, utkana ze światła. Jej złote włosy to błyszczące promienie, a ona sama jest główną nosicielką magii światła.
 
 

 

Gelderion

 

 Zamek Grandfort

 Zamek Fightwar

Rycerz bez twarzy, potężny duch starożytnego zamku, zrządzeniem losu na zawsze złączony z kamiennymi murami i skazany na rolę jego milczącego obrońcy.
 
 

 

Szeara

 

Złudna Dal

Potężna Władczyni Smoków, z wyglądu delikatna i czarująca dziewczyna, obdarzona ogromną wewnętrzną siłą. Potrafi podporządkować sobie nawet gigantyczne, ziejące ogniem potwory. Jest spadkobierczynią samego Aarona Sprawiedliwego, czarodziejką spoza kategorii. Wyżsi bogowie wysłali ją do świata Feo ze specjalną misją.
 
 

 

Mądry Tatlus

 

Mądry Tatlus

 Dajgonowe Wyspy
(Mgliste Wyspy)

Stary mieszkaniec Mglistych Wysp pamięta czasy, kiedy śnieżnobiały zamek Unarius był jeszcze zamieszkany, bo przecież dokładnie dzięki magii jego gospodarza Tatlusa zamienił się w rozumną istotę, obdarzoną darem telepatii. Mądry dajgon ignoruje towarzystwo dzikich kuzynów i spędza dni w samotności, rozmyślając nad nicością bytu.
 
 
 

 

  
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.

© 2019 Mail.Ru LLC. Published by MGL MY.COM (CYPRUS) LIMITED. All rights reserved.
All trademarks are the property of their respective owners
OWH | Ochrona danych | Serwis techniczny