Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

 Dark Riders  Następna
 

Legenda Klanu Dark Riders
 


BRAWURA I CARPE DIEM TO ICH MOTTO

A teraz, szanowni wojownicy, spocznijcie na chwilę, dajcie wypocząć swoim zmęczonym kościom i utrudzonym mieczom i posłuchajcie historii o najstarszym klanie świata Feo. Posłuchajcie opowieści o słynnym klanie ludzi, klanie, który jak żaden inny klan pod gwiazdą Mirrou zaciekle i zawzięcie zwalcza swoich znienawidzonych wrogów - magmarów.
Odwaga i dobra zabawa to dewiza numer jeden tego stowarzyszenia, którego dobre imię brzmi Dark Riders...
 

NA POCZĄTKU BYŁO ŚWIATŁO I DARK RIDERS

Historia klanu Dark Riders sięga samych początków istnienia świata Feo, pamięta pierwsze ciepłe i życiodajne promienie gwiazdy Mirrou, jego nazwa brzmi jak legenda o stworzeniu świata... Dwie rasy, zaludniające nasze niespokojne, skąpane we krwi ziemie i prowadzące ze sobą od niepamiętnych czasów niekończącą się straszną wojnę, dobrze znają Dark Riders. Ludzie z szacunkiem wyrażają się o tym klanie, magmarzy ze strachem i nienawiścią. Tak, wiele opowieści o Dark Riders krąży na ziemiach Ogrium i Chairu. Jedna z tych legend głosi, że samo fatum sprzyja tym odważnym wojownikom, inna znowu opiewa nieocenione zasługi "mrocznych jeźdźców" w walce z największym wrogiem Feo, z zagrażającym istnieniu świata Chaosem...
 

PRZYBYSZE Z KOSMOSU


Dawno, dawno temu założyciel klanu, słynny wojownik Demostenes, przywędrował wraz ze swoimi przyjaciółmi, Mad Ladem i Alqą, z innego świata. Inny świat był dokładnym odbiciem świata Feo, z tą różnicą, że był to świat już dość stary i porozumiewano się w nim innym językiem. Przybysze z daleka przywieźli ze sobą cenną wiedzę i duży bagaż doświadczeń. W młodzieńczym świecie Feo ujrzeli szansę stworzenia niezwyciężonego klanu, który mężnie stawiałby opór magmarom, uparcie atakującym ziemie zamieszkałe przez ludzi. Przybysze z innego świata zawarli przymierze z potężnym smokiem Erifariusem, który od tego czasu każdego 23 dnia miesiąca dzieli się z nimi swą siłą i pomaga w walce. Wojownicy Dark Riders odczuwają w stosunku do smoka szacunek, a on opłaca się im pięknym za nadobne. Magmarów i czarnego smoka Stragorna traktują członkowie klanu Dark Riders z pobłażliwością -  doceniają co prawda ich waleczność i męstwo, ale patrzą na nich z lekką pogardą jako na istoty o niższym poziomie intelektualnym.
 

WCZORAZ, DZISIAJ, JUTRO - ZAWSZE...


Dużo wody upłynęło od chwili powstania świata Feo, wielu wielkich bohaterów rodziło się na ziemiach Ogrium i Chairu, jak meteoryty przychodzili i odchodzili do innych światów, a męski klan Dark Riders jak istniał tak istnieje. Dzień i noc jego wojownicy bronią swoich ziem przed napaściami magmarów, chmar ohydnych potworów i ciemnych sił Chaosu. Założony przez jednego z najsłynniejszych wojowników Ogrium, klan Dark Riders jest wielką zagadką dla wielu mieszkańców świata, do jego szeregów przyjmowani są tylko wybrańcy, którzy dowiedli swego męstwa i odwagi. Kandydaci przygotowywani są do ciężkiej walki i wielkich wyzwań w klanie Young Riders.

 

Historię o klanie Dark Riders spisała Zeruya.  

 

 
 

 

 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych