Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Jeźdźcy

Woltyżerka Arnika
 

 Posiadłość Wirgold

Odważna wojowniczka i poskramiaczka wierzchowych tygrysów. Z łatwością radzi sobie z tymi ogromnymi drapieżnikami. Udziela lekcji początkującym jeźdźcom.
 
 

 

Pogromca Orfin
 

 Przedgórze Mentalii

Poskramiacz zorbów, zdecydowany i odważny wojownik, który potrafi okiełznać nawet najbardziej krnąbrnego zorba. Jest też znakomitym nauczycielem początkujących jeźdźców.
 
 

 

Poganiacz Luran
 

 Przeprawa Gryfona

Ten nieustraszony wojownik jako pierwszy osiodłał gryfa i nawet zdobył zaufanie tego groźnego zwierza. Teraz jest zawodowym jeźdźcem, osobiście szkoli gryfa i przewozi na nim ludzi.
 
 

 

Poganiacz Wezur
 

 Przeprawa Wiwerna

Ten nieustraszony wojownik jako pierwszy osiodłał wiwerna i nawet zdobył zaufanie tego groźnego zwierza. Teraz jest zawodowym jeźdźcem, osobiście szkoli wiwerna i przewozi na nim ludzi.
 
  
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych