Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Władcy

Starzec Baguron
 

 Plac miejski

Ten siwy starzec jest przywódcą ludzi. W jego oczach odzwierciedla się cała mądrość jego narodu. Wiele widział, wiele przeżył, i pomimo tego tak jak dawniej jest pełen sił i pomysłów na polepszenie życia wszystkich mieszkańców świata Feo.

 
 

 

Dowódca Kort
 

 Osada Kleswa

Odważny przywódca ludzi zamieszkujących sporą wioskę o nazwie Kleswa. Jest odważnym wojownikiem, zawsze stającym na czele wojska i wzbudzającym strach nawet doświadczonych magmarów. Ponadto Kort jest dobrym strategiem i utalentowanym gospodarzem.

 
 

 

Starzec Werkiriusz
 

 Plac miejski

Przywódca magmarów, ponury łysy starzec, mruk i nudziarz, lecz prawdziwy patriota. W przeszłości był znakomitym dowódcą, teraz dzieli się swoim doświadczeniem z wojownikami.

 
 

 

Wódz Torgor
 

 Osiedle Czernag

Potężny wojownik i niezły dowódca. Torgor już od wielu lat żyje w sporej wiosce o nazwie Czernag. Mieszkając daleko od stolicy, sam jest swoim panem. Okoliczni mieszkańcy szanują go i nazywają wodzem.

 
 

 

Władca Pirenej
 

 Bujmanowe Przedmieście

Przywódca Bujmanowego Przedmieścia, mądry, znający życie starzec. Od dawna cieszy się zaufaniem mieszkańców, którzy słuchają jego rad i bez sprzeciwu mu się podporządkowują.

 
 

 

Władca Onufir
 

 Stanica Dybracz

Przywódca stanicy Dybracz, władczy i czasem nieprzyjemny, lecz sprawiedliwy magmar. Umie rządzić swoją osadą, mistrzowsko dowodzi wojownikami, a i problem życiowy potrafi rozwiązać.

 
  
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych