Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Uprzywilejowani

Nierządnica Magdalena

 

 Osada Mentalia

Ruda bestia, zdolna w oka mgnieniu oczarować każdego mężczyznę. Jest przepiękna i czarująca, wlecze się za nią łańcuszek rozbitych serc, gdyż specjaluzuje się w podbojach przedstawicieli płci brzydkiej.
 
 

 

Dziedzic Waldemar

 

 Rajski Zakątek

Bogaty chłop, któremu udało się zostać dziedzicem. Los był dla niego łaskawy - na swoim malutkim kawałku ziemi Waldemar znalazł skarb. Od tego czasu jest bogaty i stać go na służbę.
 
 Nierządnica Marieta

 

Nierządnica Marieta

 

 Rajski Zakątek

Ponętne kształty i rozmarzone spojrzenie ciemnowłosej uwodzicielki działają na każdego mężczyznę. O miłośniczce zakazanych przyjemności i frywolnego zachowania nie przestają plotkować mieszkańcy osady, ale rozpustnica nie zwraca na nich uwagi. Ślicznotka karze sobie płacić za miłość, ale każdy, kto u niej był, nie pożałuje złota, byle móc do niej wrócić.
 
 
 

  
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych