Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Siewcy Zła

O REPUTACJI

 

 

Dostępna: Od 5. poziomu. Bez ograniczeń. 
 

 

 

Opis: Wejść na drogę zła i przejść święcenia może każdy wojownik, który osiągnął 5. poziom. Pomoże ci w tym  Izuwer, który zarazi cię nienawiścią do wszystkich żyjących na świecie istot oraz nauczy preparować straszliwe niszczyciele.

Niszczyciele sporządzane są z "czarnych surowców", stanowiących źródło czarnej, wrogiej energii. Produkując niszczyciele i wypuszczając ich druzgocącą energię w świat, doskonalisz swoje umiejętności w dziedzinie zła oraz powiększasz reputację Siewcy Zła.

 

Siedziba Izuwera - mentora wszystkich Siewców Zła na świecie Feo - znajduje się na  Pustkowiu Martwej Godziny oraz w Gęstwinie Ciemności.

 

 

Jak powszechnie wiadomo, każdy kij ma dwa końce. Wzrost reputacji Siewców Zła powoduje, że wielu mieszkańców świata Feo, darzących cię dotychczas szacunkiem, przestanie się teraz z tobą zadawać i służyć pomocą. Musisz liczyć się z tym, że starcy - wiedząc, ile zła siejesz na świecie - odmówią ci  błogosławieństwa, a czarodzieje przestaną sprzedawać po okazyjnej cenie zwoje egzorcyzmu
Pamiętaj, że jeśli zaczniesz żałować swoich haniebnych czynów i obranej drogi, w każdej chwili możesz wyspowiadać się ze swoich grzechów i odwrócić się od zła. Musisz się w tym celu udać do jego jawnego i zażartego wroga -   Noraka Życzliwca.

Każdy Siewca Zła jest odszczepieńcem i pariasem. Społeczeństwo nim pogardza i jednocześnie drży panicznie ze strachu!  Każdy Siewca Zła zadaje ból i cierpienia - stać się jego wrogiem zechce tylko szaleniec. 

 

Sporządzanie niszczycieli: Sporządzenie niszczyciela powoduje każdorazowo wzrost twojej reputacji o 10 punktów. Jak zdobędziesz 1000, a następnie 2000 punktów reputacji Siewcy Zła, nauczysz się produkować silniejsze niszczyciele, przy czym sporządzanie słabszych niszczycieli nie będzie już miało wpływu na wzrost twojej reputacji. Jeżeli jesteś członkiem Bractwa Czystości, reputacja ta będzie się zmniejszać o 50 punktów wraz z każdym wyprodukowanym niszczycielem. Należy pamiętać, że wolno mieć w plecaku tylko jeden niszczyciel.
 

 

Sporządzanie niszczycieli

 

Reputacja

Niszczyciele

Przeklęcie

Wymogi

do 1000

   3 szt.      5 szt.

do 2000

   4 szt.      5 szt.

do 3000

   5 szt.      5 szt.

 
 

 

Ilość potrzebnych zasobów do kolejnych medali

 

Reputacja

Medal

Ilość

Ilość

500*

147

245

1000

150

250

2000

400

500

3000

500

500

misja

Do pobrania u Izuwera, prosi o przyniesienie mu 500 szt.
 
 

 *Biorąc pod uwagę, że za wstęp dostaje się 10 pkt. reputacji

 
 
Wzrost reputacji jest również dostępny za pomocą przedmiotu Iskra Niebiańskiego Ognia. Oddać ją można postaci, która wydaje reputację. 1 Iskra daje 60 punktów reputacji.
 
Uwaga! Obowiązują następujące ograniczenia na uzyskanie reputacji:
Zakończona misja «Wstąpienie do Siewców Zła»
 
 

 

NAGRODY ZA REPUTACJĘ

 

Nagrody dostępne w kontrabandzie

 

Reputacja

Medal

Nagroda

500

  

1000

  

2000

  

3000

   

Misja

  

 
 

Nalewki: Przepis na nalewkę kupuje się tylko raz, i można je tworzyć w Pieczarze Siewców, jeśli posiadasz niezbędne składniki w plecaku. Ponadto, jeśli masz zawód Alchemika, będziesz w stanie stworzyć nalewki «Mózgotrzep» (30 mistrz) oraz «Czarny smok» (45 mistrz), poza laboratorium w każdym miejscu świata Feo. Trzeba się jednak nauczyć przepisu. Raz na 10 dni można dostać wybraną nalewkę od Niewolnicy w Pieczarze by wypić ją "za zdrowie Izuwera". Dostęp zależy od posiadanego medalu.

Użycie nalewek «Łamigłówka», «Mózgotrzep» i «Czarny smok» możliwe jest tylko po osiągnięciu określonego poziomu reputacji.

 

SPOSOBY OCHRONY

 

 

Ochrona przed niszczycielami:

 

Aby pozbyć się zaklęcia niszczyciela, musisz użyć zwoju egzorcyzmu. Można go kupić u czarodzieja Horsunguma lub czarodzieja Arnabaga.

 

 

 Możesz się też chronić przed zaklęciami, jeżeli zawczasu poprosisz członków Bractwa Czystości o to, żeby zastosowali na tobie magię Apotropei

 

 

 

Oprócz tego istnieje też naturalny środek przeciwko zaklęciom - życiodajne robale samica świetlika zyka oraz samica kornika krobza. Przez ich spożycie możesz unicestwić magię słabych zaklęć. 

 

 

 

Ochrona przed kulami:

Kule charakteryzuje następująca osobliwość: nie można przykuć więcej niż jednocześnie 2 kul do nogi jednego człowieka lub magmara.
Jeżeli zawczasu natrzesz się tłustą maścią, będzie cię ona chronić przez dwie godziny przed działaniem kul.

 

 

 

Aby zdjąć kulę, skorzystaj z usług włamywaczy, którzy posiadają niezbędne do tego wytrychy:

 

  

  

Ochrona przed Bujaką:

W zamian za niewielką opłatę demonolodzy   I-Wid i  Berusz nałożą na ciebie zaklęcie, które uwolni cię od demona Bujaki oraz chronić cię będzie przed jego agresją w przeciągu kilku godzin.

 

 

Sala teleportacji:

 

 

 

Dostępne teleportacje

 

 Ludzie

 Magmarzy

Posiadłość Wirgold

Posiadłość Budrymach
Łąki Beztroski Dymiące Wzgórza
Polana Zapomnienia Przedgórze Mentalii
Mogiły Biedaków Polana Sennych Marzeń
Biała Rafa* Biała Rafa*
* Teleportacja możliwa jest od 11. poziomu po przejściu misji «Niezwyciężona armia»
 
 
 

  
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych